Головна
Пишаємося нашими випускниками! 

Отримали результати іспитів випускників, що склали НМТ-2022, які вражають. Отже, 600 балів з усіх трьох предметів одержала Хрол Катерина; по 400 балів з двох дисциплін - Вороніна Дар‘я і Пивоварова Олександра; по 200 балів - дев’ять учнів: Вортінгтон Олександр, Дем’янчук Назарій, Старшинова Катерина, Климчук Анастасія, Войтів Юрій, Вакуленко  Володимир, Марциновський Ярослав, Шумейко Микита, Почекіна Ксенія, Дубова Валерія. Пишаємося нашими випускниками й дякуємо батькам та учителям (Вітвіцькій Т.Г., Романюк Г.М., Мельник Н.В., Терещенко Л.М., Шимовій Л.О.), що готували таких учнів!
Випуск учнів 11 класів

15 червня на шкільному подвір‘ї відбулося урочисте привітання випускників 2022 року, які одержали свідоцтва про повну загальну середню освіту. Серед них 14 учнів нагороджено Золотими та Срібними медалями. Випуск цього року є особливим, адже на долю наших учнів випало страшне випробування війною, яка стала переломним викликом у житті кожної людини. Дорогі наші діти! Попереду у вас довгий життєвий шлях, подальше навчання й зростання. Тож ідіть своєю дорогою впевнено,  будьте гідними батьків і вчителів. Хай ваші мрії здійснюються, а доля буде прихильною! Бажаємо миру й злагоди вам і вашим родинам!До уваги
батьків майбутніх першокласників!
 
       Список учнів, зарахованих до 1-го класу,  відповідно до наказу № 27-у від 01.06.2022 «Про зарахування учнів до 1-х класів на 2022-2023 н.р.» дивитись тут. 

      Вільних місць немає.
                                                                                           


Свято Останнього дзвоника

Дорогі учні! Шановні вчителі і батьки! Щиро вітаємо  вас зі святом Останнього дзвоника, що знаменує  прощання зі школою! Цей навчальний рік  для всіх нас був непростим, бо вся країна стала перед страшним викликом і трагічними випробуваннями. Нам довелося довго працювати дистанційно, але усі ми – і вчителі, й учні, – гідно з цим справилися. Для багатьох школярів останній дзвоник сповіщає про улюблені канікули, сповнені яскравих вражень. Тож бажаємо вам гарно відпочити, набратися духовних і фізичних сил перед початком нового етапу навчання. Відео нашого онлайн-свята  дивись тут.
День вишиванки

Сьогодні звичайна вишита сорочка для нас - це національна святиня, яка поєднала в собі духовне багатство, високу мудрість і зв'язок багатьох поколінь.  Тому й свято окреме у нашої вишиванки! А наші учні традиції не порушують, День вишиванки люблять, тому й підготували разом це відео. Відео дивись тут.До уваги батьків майбутніх першокласників 2022-2023 н.р.!
 
Шановні батьки!
 

     Прийом заяв до 1-х класів початкової школи гімназії відбуватиметься з 02 травня 2022 по 01 червня 2022 включно. Для оптимізації роботи прийомної комісії просимо документи надати на електронну пошту scandy_1clas@ukr.net у вигляді сканованих копій чи фотокопій або особисто у робочі дні з 10.00 до 14.00. Усі необхідні документи просимо надсилати одним листом.  Зразок заяви Ви можете скачати тут.

                                                                                                   


Міжнародний день рідної мови

"Спілкуймося, поширюймо, шануймо  українську!"'- під таким гаслом сьогодні проходили заходи в  гімназії  до Міжнародного  дня  рідної  мови. Справжні знавці рідного слова, учні 6-8 класів,  продемонстрували знання та вміння в інтерактивних іграх, конкурсах, "філологічних посиденьках". П'ятикласники познайомилися з лінгвістичними цікавинками. Учні 9-11 класів долучилися до написання диктанту до Дня рідної  мови; книжкова виставка "Не бійтесь заглядати у словник"  розмістилася у бібліотеці; фотозона вабила усіх охочих зробити світлини.
Героям Небесної Сотні

Герої не вмирають! Саме цими словами 18 лютого учні Скандинавської гімназії віддавали шану тим, хто поклав своє життя під час  Революції Гідності. Для кого справедливість, гідність, свобода, Україна були не просто  словами, а сенсом їх життя. Усіх нас об'єднало бажання жити у вільній країні. Спочатку ми вимагали право на вибір. Потім нам довелося вимагати право на життя. І хоча кулі снайперів - це вагомий аргумент, але ні кулі, ні гранати, ні людська жорстокість не змогли перемогти цих людей. Вони гинули, та не здавалися. Слава Героям Небесної Сотні!Всеукраїнський урок медіаграмотності

18 лютого всі школи України беруть участь у заходах із забезпечення медіаграмотності серед трудових колективів та здобувачів освіти з питань протидії  гібридним загрозам та інформаційно-пропагандистському впливу. Скандинавська гімназія також проводила всеукраїнський урок із медіаграмотності. Ця ініціатива – частина невідкладних заходів з консолідації українського суспільства, що були затверджені Указом Президента від 14 лютого.
День єднання

16 лютого Президент України оголосив Днем єднання, який має консолідувати всіх українців. Це свято згуртовує нас  перед лицем загроз та викликів, що постали перед країною, а також інформаційного тиску.  Будьмо стійкими, відповідальними й упевненими! В єдності-наша сила!🇺🇦🇺🇦🇺🇦
До уваги учнів та батьків!

З 14 лютого 2022 р. для учнів 1-11 класів відновлюється освітній процес у приміщенні Скандинавської гімназії у зв’язку з покращенням епідемічної ситуації серед учнів та працівників

                                              Адміністрація
До Міжнародного дня захисту водно-болотних угідь

Напередодні  Міжнародного дня захисту водно-болотних угідь  до учнів 5-Б класу завітав Микола Прищепа, науковець,  гідробіолог, який досліджує стан водно-болотних екосистем Києва та області.  На уроці природознавства пан Микола розповів про стан природних екосистем та важливість їх збереження, про трофічні зв'язки між різними видами тварин і рослин на території екопарку "Осокорки" та інших природоохоронних місцях столиці. Спілкування завершилося бліцконференцією науковця, де діти ставили питання за темою доповіді та домовленістю про весняний похід до екопарку.
До уваги учнів та батьків!

З метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19 з 31 січня  2022 року навчання учнів 5-11 класів відбуватиметься  в дистанційному форматі  до покращення епідеміологічної ситуації (рекомендації МОН України, наказ по гімназії №34 від 27.01.2022р.)

Навчальні заняття відбуватимуться  на освітній платформі G  Suite  згідно з дієвим розкладом дзвінків та уроків.  


                                              Адміністрація
Всеукраїнський конкурс вчителів фізкультури

Протягом тижня на базі гімназії  Українська асоціація футболу в партнерстві з Міністерством освіти України  проводили фінал Всеукраїнського  конкурсу на кращий урок футболу та кращий інноваційний урок фізичної культури. Дві п’ятірки фіналістів (2020 та 2021 років) провели конкурсні уроки з нашими учнями.
З Днем народження, гімназіє!

25 січня наша люба школа святкує свій День народження. Вже 17 років Скандинавка йде освітнім шляхом разом зі своїми найкращими учнями, вчителями, батьками! Цього року традиційні вітання  почалися з початкової школи, де малята підготували свої відеозвернення й малюнки.Шановні батьки!

Доводимо до вашого відома, що  учнівські квитки (жовті), які були видані на початку 2020 року і в яких закінчився термін дії у 2020, 2021 роках, у найближчий місяць будуть заблоковані. Прохання замовити  нові учнівські квитки на сайті https://scard.kyivcity.gov.ua.

                                                                                                              Адміністрація
З Новим роком!

Дорога скандинавська родино! Вітаємо всіх із прийдешнім роком! Нехай у Новому Році життя буде багатим на незабутні враження,  мрії здійснюються, сяють на обличчях посмішки, в очі світяться щастям! Нехай в душі буде більше добра й радості! Здоров’я, любові,взаєморозуміння, достатку, подорожей і хороших подій. Нехай 2022-й дарує тільки найкраще!
Із закінченням першого семестру!

Гамірно було 24 грудня в школі!😻 Адже це останній день семестру, прощання зі школою на зимові канікули й святкування в класах. Наше самоврядування готувало не просто концерт, а справжню вечірку в стилі 80-х років, з розповідями про визначних людей того періоду й дискотекою. Дякуємо нашим чудовим учням-артистам за отримане задоволення й бажаємо веселих свят і канікул!🎅🎉🎄
Іде Святий Миколай!

19 грудня в Україні розпочинаються новорічні свята. Запалює свої вогні головна ялинка країни, Святий Миколай поспішає до дітей.
Завітав він і до нас та привітав учнів зі святом. Подарував смаколики, побажав бути слухняними та добре навчатися. Напередодні свят самоврядування гімназії разом із початківцями складали листи Миколаю, у яких кожен учень висловлював свої прохання та побажання, проводили конкурси та вікторини.
Модний IT-марафон

Вивчення комп’ютера – це справа чоловіча чи жіноча? Скільки представниць жіночої статі  займаються вивченням та впровадженням технологій? Які особистості, що перевернули сферу діяльності жіноцтва? Ці та інші питання стали ціллю марафону, що здійснили учні 7 паралелі.
День Святої Люсії

День Святої Люсії, що святкується 13 грудня кожного року, є однією з найважливіших культурних традицій Швеції. Головний символ свята – образ Люсії, яка несе світло у темряві шведської зими. Завжди до свята долучаються й наші гімназисти. Так, учитель  шведської мови О. Р. Попович разом з учнями 6Г класу організували традиційну ходу Люсії, під час якої дівчата та хлопці співали пісні та пригощали усіх шафрановими булочками люсікет. Тісним родинним колом гімназії ми підтримуємо  цю затишну шведську традицію.
16 днів проти насильства

Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства» проводиться щорічно з 25 листопада по 10 грудня з метою привернення уваги до проблем подолання насильства в сім‘ях, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок. Так, психологічною службою гімназії було проведено тренінги з безпечного поводження  й спілкування в інтернеті, організовано перегляд відеороликів, спрямованих на формування учнівської свідомості щодо нетерпимого ставлення до насильства, проведено лекції, на яких обговорювали методи запобігання насильству, адже попередити  легше, ніж потім довго й важко переживати наслідки.
«Скандиманія»: бібліотечні уроки

«Дитинство без книжок - це не дитинство», - так говорила чудова шведська письменниця Астрід Ліндгрен. Наша «Скандиманія» дійшла і до читального залу, де для учнів 3-4 класів відбулися бібліотечні уроки, що так любить проводити наша Олена Анатоліївна Лісова. Цього разу початківці знайомилися з творчістю найвидатнішої дитячої скандинавської письменниці А. Ліндгрен, якій виповнилося б 114 років. Адже як можна не захопитися пригодами Пеппі Довгопанчохи, Малюка і Карлсона, детектива Блюмквіста, Еміля з Льонеберґи, дочки розбійника Роні, волоцюги Расмуса та інших!
З Днем незалежності Фінляндії!

6 грудня - державне свято чудової північної коаїни! З нагоди 104-ї річниці з Дня незалежності Фінляндської Республіки учні гімназії підготували відеопривітання. Бажаємо нашим друзям процвітання, а країнам довготривалих двосторонніх відносин та спальних проєктів!
Фестиваль «Скандиманія» розпочався!

Ура, «Скандиманія»! До щорічного  проєкту гімназії готуються усі, але спершу він приходить в початкову школу. Саме для молодших школярів учителі скардинавських  мов та старшокласники проводять різноманітні віртуальні подорожі, проєкти та цікаві презентації. Так, учні 4-Г класу здійснили подорож у чарівний світ казок шведської письменниці Астрід Ліндгрен, познайомилися з дитячими роками письменниці, дізналися багато цікавого про її життя та творчість. А 4-А клас здійснив віртуальну мандрівку в Данію - мальовниче королівство, перлину Скандинавського півострова.
Фізика - це модно!

За програмою тижня природничо-математичних наук учні 8-х класів узяли  участь у фестивалі експериментів, подорожували найвідомішими музеями світу, щоб дізнатися, як фізика допомагає виявити підробки творів мистецтва. Десятикласники обговорювали проєкти з механіки та військової справи, розроблені Леонардо да Вінчі, впевнились у важливості знань з фізики в професії криміналіста. Учні 11-х класів «подорожували» Сонячною системою, а також на прикладах шедеврів живопису ознайомились з тонкощами роботи експертів з дослідження творів живопису та реставраторів.
Хімія - це модно!

Фестиваль природничо-математичних наук продовжує Її Величність Хімія!  Вона теж «модна» наука. Цього разу гімназисти знайомилися з мінералогією. Під час виставки мінералів та виробів з їх сколів за темою «Дарунки Землі – мінерали, хімічні сполуки та модні кристали» учні  знайомилися з чудовими колекціями. Відбулася розважальна пізнавальна гра з геохімії «Будьмо знайомі: мінералогія», переможцями якої стали Недураєва Уляна (9 А), Солдатенко Софія (9 А), Гураль Олександр (11 Г), Антонишин Ю (10 Б), Грималюк А (10 Б). Гімназисти зрозуміли, що  сумісно з хімічним складом, особливості кристалічної будови також використовуються для класифікації мінералів.
Географія - це модно!

Креативно та весело пройшов тиждень «Модної  географії». Все розпочалося з  дитячих мрій в іграшковій індустрії. Свої неймовірні думки втілювали шестикласники, демонструючи яскраві презентації. Учні сьомих класів поринули в світ історії відкриттів, розкриваючи таємниці колиски людства. А восьмикласники вивчали світ  сучасної техніки,  дискутуючи про її вплив на розвиток суспільства. Учні  9-11 класів дізнавалися про таємниці створення та виробництва  одягу з використанням сучасних технологій. Допомагали своїм учням вчителі географії Бусюк В. В. та Симчера  І.В. Окрема подяка нашому данському  гостю п. Ніколасу за за цікаві розповіді.
Інформатика - це модно!

Задовго до пандемії багато людей робили свої нерішучі кроки на шляху до переходу в онлайн-простір. Наприклад, віртуальні виставки, екскурсії та воркшопи проводили і до пандемії, але у всіх завжди був страх, що за рахунок швидкого технологічного прогресу й стрімкого переходу всіх аспектів життя людини в онлайн вони можуть втратити цінний живий трафік оффлайн і перестати бути цікавими для живого глядача.
Біологія - це модно!

Біологія - це модно, сучасно, потрібно, тому що це про життя і здоров'я! 11-ті класи активно долучилися до фестивалю  природничо-математичних наук під гаслом "Бути здоровим - це модно!" Проєкти про вплив стресу на організм, наслідки вживання токсичних речовин,  здоров'я і спорт, сучасні досягнення у медицині стали цікавим здобутком не тільки  для однокласників: випускники виступили перед учнями 5, 9, 10-х класів. Крім того,  зробили медіа контент: 2 сайти, відео на каналі YouTube,  опитування у соцмережах.
Математика - це модно!

Списування, плагіат, необ’єктивне оцінювання, фальсифікація, корупція - про такі речі говорили  учні 7-11 класів під час загальноукраїнського Тижня доброчесності, який проходив у гімназії з 29 листопада по 3 грудня. Класні керівники на уроках та виховних годинах розповідали, чому важливо дотримуватись принципів доброчесності, в також про те, як їх порушення впливатиме не тільки на долю людини, але й на долю усієї країни. Тиждень доброчесності – це один із кроків на шляху до розбудови доброчесного та успішного суспільства. І цей шлях однозначно починається з дитинства.
Тиждень доброчесності

Списування, плагіат, необ’єктивне оцінювання, фальсифікація, корупція - про такі речі говорили  учні 7-11 класів під час загальноукраїнського Тижня доброчесності, який проходив у гімназії з 29 листопада по 3 грудня. Класні керівники на уроках та виховних годинах розповідали, чому важливо дотримуватись принципів доброчесності, в також про те, як їх порушення впливатиме не тільки на долю людини, але й на долю усієї країни. Тиждень доброчесності – це один із кроків на шляху до розбудови доброчесного та успішного суспільства. І цей шлях однозначно починається з дитинства.
Всеукраїнська Модель ООН:Сканді-2021

27–28 листопада 2021 року на базі Скандинавської гімназії відбулася довгоочікувана тринадцята  Всеукраїнська Модель ООН: Сканді-2021. Цього року наші учні вкотре довели, що Модель ООН– місце, де можна реалізувати свій потенціал, а також покращити лідерські та ораторські навички. Протягом цих двох днів учні нашої гімназії керували імітуванням роботи п'ятьох комітетів.Міжнародна Модель ООН: Сканді-2021

26-28 листопада 2021 року у Скандинавській гімназії провели Міжнародну Модель ООН: Сканді - 2021. Подія відбувалася одразу в двох форматах: онлайн та оффлайн. Усього до гри долучилося 64 учасники  з різних куточків світу: Данії, Індії, Сингапуру, Італії, Узбекистану, Шрі-Ланки, Киргизії і, звісно ж, України. На засіданнях п‘яти комітетів делегати розглядали такі питання:  переукладення договору про нерозповсюдження ядерної зброї;  вплив пандемії на світову економіку; 
стабільне постачання та використання енергії для найбільшої користі для всіх людей;  насилля, засноване на гендері; регуляція освоєння космічного простору.
Фестиваль природничо-математичних дисциплін

«Пізнання починається з подиву» -  так колись сказав Аристотель. Саме тому 29 листопада вчителі й учні Скандинавської гімназії розпочинають спецпроєкт «Природничо-математичні науки – це модно», Працюючи над ним, гімназисти і педагоги кафедри природничо-математичних дисциплін стали рівноправними партнерами, а результатом плідної роботи тепер є інтерактивна виставка. https://sites.google.com/scandy.kyiv.ua/kpmn
До Дня пам’яті жертв голодомору

27 листопада Україна згадає непрості сторінки своєї історії. Пройдуть роки, минуть десятиліття, а трагедія 1933 року все одно хвилюватиме. І тих, кого вона зачепила своїм чорним крилом, і тих, хто народився після страшних 32-33. В останній день тижня учні  Скандинавської гімназії долучалися до сумних історій того часу. Запалювали "Свічку пам'яті" на згадку про втрачені покоління. Слухали історії людей, які пережили ті страшні часи. Із переглянутих документальних фільмів дізнавалися про причини виникнення Голодомору в Україні.
До Дня Гідності і Свободи

21 листопада Україна відзначає День Гідності і Свободи. Долучилась до вшанування цієї пам'ятної дати і громада Скандинавської гімназії. Ранок розпочався з радіогазети, підготовленої учнівським самоврядуванням. На першому уроці учителі разом з учнями згадували хронологію тих буремних днів. Протягом дня самоврядуванці презентували учням 4-6 класів проекти щодо подій на Майдані.
До уваги учнів та батьків!

Відповідно до наказу Департаменту освіти і науки виконавчого органу Київської  міської ради (Київської міської державної адміністрації) № 185 від 19.11.2021 «Про відновлення освітнього процесу в закладах освіти м.Києва» з 22 листопада 2021 р. для учнів 1-11 класів відновлюється освітній процес у приміщенні Скандинавської гімназії. 
                                              АдміністраціяСемінар-практикум для вчителів

В останній день дистанційного освітнього процесу провели змістовний і надзвичайно важливий для вчителів семінар-практикум «Внутрішня  система  забезпечення якості освіти гімназії: аналізуємо педагогічну  діяльність». Організатором зустрічі став Центр освітнього консалтингу «Інвесто» з Іриною Братищенко й залученими експертами.
Модель ООН в Сєвєродонецьку

12-14 листопада 2021 відбулася V Ювілейна Модель ООН Луганської області в Сєвєродонецьку. Скандинавська гімназія відвідала конференцію як організатор вже  вчетверте. Так, у  комітеті Ради з прав людини за темою "Становище жінок Близького Сходу" працювали Болховітіна Анастасія, Бабик Катерина та Боровик Анастасія.  Здорик Зоряна, Стрілецька Марія та Катерина Старшинова долучилися до   Комітету з питань розброєння та міжнародної безпеки за темою "Війна четвертого покоління".
До Дня української писемності та мови

Урочисто, натхненно, піднесено сьогодні гімназисти та члени їхніх родин долучилися до написання XXI Радіодиктанту національної єдності. Напередодні Дня української писемності та мови представники учнівського самоврядування підготували відеопривітання, п'ятикласники створили  челендж "Чому варто говорити рідною мовою?", шестикласники зняли флешмоб, семикласники - відеопрезентацію, а здивував цікавим відеорепортажем про наголоси 9-Г клас.До уваги учнів та батьків!

З 01 листопада 2021 року навчання відбуватиметься  в дистанційному форматі на період дії обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19 на території міста Києва ( Протокол Постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій № 66 від 22.10.2021) до особливого рішення.

      Навчальні заняття будуть відбуватися:
- для учнів 1-4 класів – на освітній платформі «Єдина школа»;
- для учнів 5-11 класів  – на освітній платформі G  Suite  згідно з дієвим розкладом уроків;
- онлайн-уроки проводитимуться також з використанням програм  як Google Meet, так і Zoom; 

- розклад дзвінків залишається незмінним.

                                                                                                            Адміністрація
День Гарбуза

Осінь - пора щедра, врожайна. Традиційно в цей час українська оселя оповита духмяним запахом гарбуза. День Гарбуза - це традиційне українське свято збору врожаю, а  в гімназії на його честь відбувається завжди свято. День розпочався з радіоповідомлення про цілющі властивості легендарної городини. Учні 5-их класів разом з класними керівниками підготували виставку "Гарбузяна осінь", яка показала красу, багатство та щедрість української землі.
Happy Halloween!

Напередодні осінніх канікул в Скандинавській гімназії відбулося традиційне святкування Halloween. Діти дуже чекають на цю подію, адже є нагода одягнути святкові костюми та незвичні аксесуари. На уроках школярі готували тематичні проекти, співали пісні,  брали участь в квестах, гралися і ,звичайно, отримали солодощі та веселий настрій.
Octoberfest

З 11 жовтня в гімназії  відбувається традиційний для осені фестиваль німецької мови Oktoberfest. Пвд час цього тижня учні переглядали відеофільми, розгадували загадки, кросворди, ребуси, розучували пісні. Були проведені інтелектуальні вікторини та квести. У фестивалі  взяли участь учні 5-11 класів, які продемонстрували не тільки свої знання німецької мови, а й спритність та креативність. Проведення фестивалю  стало джерелом позитивних емоцій та підвищило мотивацiю до вивчення мови.
Зустріч учнів-данців

21 жовтня учні Скандинавської гімназії разом із вчителькою данської мови Антоніною Стопою були запрошені на зустріч з представниками посольства Данії п.Оксаною Піддубною, п. Матеусом та іншими. Відбулася досить жвава і цікава розмова, де учні мали можливість спілкуватись данською та англійською мовами з носіями. Говорили на різні теми: про хобі, кулінарні вподобання, різницю в освітньому процесі Данії та України та багато іншого 🇩🇰❤️
Щиро дякуємо Національній бібліотеці України для дітей за організацію та теплий прийом! 🇺🇦
День захисника і захисниць України

День захисника і захисниць України - це свято вшанування козацької доблесті та звитяги, свято вдячності всім, хто захищав і захищає нашу рідну землю. Сьогодні у Скандинавській гімназії радіогазетою розпочався ранок, лекторські групи одинадцятикласників розповіли учням 5-8 класів про історію українського козацтва, книжкова виставка "Ми - козаки, ми - гордість України" розмістилась у бібліотеці, п'ятикласники побували на екскурсії "Козацький край - моя земля", вікторини, години  спілкування, усні журнали, уроки-презентації вели дітей маршрутами козаків, воїнів, захисників.
Козацькі забави

Напередодні відзначення Дня українського козацтва та Дня захисника і захисниць України на уроках фізичної культури відбулося національно-патріотичне дійство «Козацькі забави» за участю учнів початкової школи. Сучасні козаки прийшли на змагання, щоб нагадати про мудрість, дотепність, гумор, силу українського духу. Діти проявили свої фізичні якості, спритність та жагу до перемоги. Із неабиякою завзятістю учасники впоралися із конкурсами.
Дівчата STEM

11  жовтня в Україні відзначається День дівчат, тому наші гімназистки відзначили  це екскурсією до головного офісу Альфа-банку у м. Києві. Провідні спеціалістки різних сфер роботи банку  поділилися історіями успіху, розповіли про свій шлях в ІТ- технологіях, менторстві, HR-менеджменті, PR- структур.До Дня тварин

Всесвітній день тварин відзначається щороку 4 жовтня, коли ми не тільки згадуємо про домашніх улюбленців та диких особин, а й замислюємося  про екологічну ситуацію у всьому світі. День тварин – це привід нагадати людям про їхню відповідальність, підвищити свідомість суспільства щодо необхідності захисту тварин. Цьогоріч  це свято відзначає свою 90-ту річницю.Модель ООН Сканді: Юніор

2 жовтня відбулася сьома науково-практична конференція  «Модель ООН Сканді: Юніор» на базі Скандинавської гімназії. За ці роки наша «Юніорка» стала традиційною платформою для розвитку молодіжної суспільної дипломатії, в рамках якої щорічно обговорюються світові проблеми сучасності, успішно просуваються ідеї важливості співпраці та взаєморозуміння і поширення кругозору сучасної молоді.Національний урок пам'яті жертв Бабиного Яру

29 вересня 2021 р. учні Скандинавської гімназії долучилися до проведення Національного уроку пам'яті, присвяченого 80‐тим роковинам трагедії в Бабиному Яру.
Історична правда про ті страшні події, яка довгий час приховувалася як нацистськими, так і радянськими режимами, відкрилася гімназистам через  створені на основі свідчень учасників відеоматеріали, джерела, документальні фільми.Навчальні екскурсії

«Зелена зона» протягом вересня надала можливість відвідати школярам навчальні екскурсії місцями столиці та області.
Так, паралель 6 класів завітала до Музею архітектури та побуту Середньої Наддніпрянщини, що розташувався в Переяслав-Хмельницькому. Діти знайомилися з діяльністю філософа і педагога Г. Сковороди.Ще раз про права дитини

Тридцять років тому, 27 вересня 1991 року, норми Конвенції ООН про права дитини почали діяти як складова законодавства нашої країни. З часу ратифікації Конвенції Україною ухвалено більше 15 стратегій, концепцій і програм, спрямованих на вдосконалення законодавства у сфері захисту прав дітей.Тиждень знань із безпеки життєдіяльності

У вересні  в  гімназії традиційно проходить  Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності, під час якого було організовано заходи, спрямовані на створення безпечних умов для учасників освітнього процесу.Олімпійський тиждень

Олімпійський тиждень, який проводиться традиційно у вересні,  відзначився цікавими заходами, під час яких вчителі фізичної культури  та класні керівники пропагували здоровий спосіб життя та залучали дітей до занять фізичною культурою і спортом.
На уроках школярі ознайомлювалися з історією та традиціями Олімпійських ігор сучасності, а учні початкової школи створювали малюнки на асфальті "Піктограми олімпійських видів спорту",  брали участь у рухливих іграх  та естафетах.Тиждень освіти дорослих

Як ми чекали на це дійство! Після тривалого дистанційного навчання зустрітися разом з учителями, батьками, учнями, а тим більше під час Тижня освіти дорослих!  З початку вересня в гімназії триває надзвичайний проєкт «Освіта дорослих: рецепти успіху», під час якого в кожному  класі відбулися уроки, що провели батьки, розповідаючи про свої досягнення в різних галузях науки і сферах життя,  з метою мотивації  до навчання впродовж життя, розповідаючи про свої кар’єрні успіхи та невдачі, перемоги та поразки.З початком навчального року!

Дорогі учні, педагоги, батьки!  Вітаємо всю Скандинавську родину з Днем Знань – святом змін, позитивного розвитку, пізнання нового й невідомого! Нехай цей рік відкриє перед учнями нові горизонти можливостей, вчителів надихає успіхами вихованців, а батьків – гордістю за своїх дітей.  Попереду новий навчальний рік – рік нових сподівань, сміливих планів, яскравих звершень. Нехай він несе добрий настрій і здоров’я у кожну родину!