Головна


 
               
      ЗВІТ 
              загальноосвітнього навчального закладу 
 І – ІІІ ступенів 

      СКАНДИНАВСЬКА ГІМНАЗІЯ 
           про роботуу у 2018-2019 н.р.Відкриття футбольного майданчика

27 червня відбулося урочисте відкриття футбольного майданчика Скандинавської гімназії - очікуваного свята наших спортсменів-гімназистів та юних мешканців району. Захід відбувся за сприяння депутата Київської міської ради Ігоря Мірошниченка та  першого віце-президента Української асоціації футболу  Вадима Костюченка, які пропагують спортивний та здоровий розвиток молоді в Дарницькому районі не на словах, а на ділі.Випускний вечір 11-х класів

Ну ось і випуск! 25 червня відбулося урочисте вручення свідоцтв про повну загальну освіту нашим одинадцятикласникам. Ніщо не триває вічно, і знову шкільні роки підійшли до кінця тепер вже в цих талановитих дітей. Гарні результати в ЗНО, підтвердження досягнень усіх медалістів (8 золотих, 1 срібна), - і завершення навчання красивим та зворушливим випускним вечором.Закриття мовного табору

Протягом двох тижнів з 3 по 14 червня  в гімназіі працював  літній мовний табір Scandy Summer - 2019. Цього року в таборі відпочивали та займалися 70 дітей.     Навчання іноземній мові поєднувалося з кращими виховними методиками, процес пізнання – з відпочинком.Вручення свідоцтв учням 9-х класів

14 червня  у гімназії відбулося вручення свідоцтв про базову загальну освіту. Свято пройшло  у затишній, родинній атмосфері. Дев'ятикласників привітали адміністрація, учителі та батьки, а гімназисти у відповідь подякували щирими словами, піснями і танцями.Відкриття мовного табору Scandy Summer - 2019!

03 червня учні 5-7 класів знову зустрілися і ...за навчання! Але у зовсім іншому форматі. Дітей очікують  творчі майстерні, проектні роботи, караоке, квести, презентації та вікторини. І все це англійською, щоб подолати мовний бар‘єр, удосконалити  навички спілкування і, найголовніше, отримати мотивацію для подальшого вивчення іноземної мови.Концерт Summer  Rock

Такого ще не було! Рок-концерт в гімназії? А чому б ні!  Із завершенням навчального року так неординарно привітали всіх охочих учні гімназії, точніше сказати,  музиканти декількох рок-груп. Чудова ініціатива самих гімназистів!Свято Останнього дзвоника

Дорогі учні, вчителі, батьки! Від імені великої родини Скандинавської гімназії вітаємо вас зі святом Останнього дзвоника! Ще один  навчальний рік, цікавий та неповторний, закінчено, і на нас чекають не менш змістовні канікули. А 31 травня на подвір’ї гімназії ми прощалися  з нашими дорогими випускниками.
Початкова школо, прощавай!

Дитинство - це краща пора життя людини. Але все має свій початок і свій кінець. Тому сьогоднішній день проводить невидиму межу між дитинством і юністю... Наші діти подорослішали, зміцніли морально й фізично, закінчили першу ступінь навчання та готові йти далі цікавою дорогою шкільної науки.

                    До уваги батьків першокласників!

             3 червня (понеділок) в актовій залі гімназії 

               о 18-00 відбудуться 

                      батьківські збори першокласників


                                                                                                                              Адміністрація
До уваги батьків майбутніх першокласників!

Зарахування до 1 класу на вільні місця не відбуватиметься у зв’язку із великою кількістю поданих заяв, що приймаються у першу чергу (Наказ МОНУ «Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти»  № 367 від 16.04.2018).

                                                                                                                              «Зельні вої» на «Джурі»

Цього року вже дві команди нашої гімназії  взяли участь у Всеукраїнській дитячо-юнацькій військово-патріотичній  грі «Сокіл»(«Джура») - рої «Моцарні кмети» і «Зельні вої». Стомленими, але напрочуд задоволеними повернулися наші учні з таборування.«Моцарні кмети» у «Джурі»

Середня група школярів «Моцарні кмети», що брала участь у I етапі гри-експедиції Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), повернулися з нагородою - lII місцем! Змагання, в яких взяло участь 29 роїв закладів середньої освіти Дарниці, відбувалися на базі табору «Козацька фортеця» в м.Плескачівка Смілянського р-ну Черкаської обл.
Гран-прі столиці -це круто!

Чудове традиційне столичне свято - фестиваль-конкурс серед випускників «Київський вальс». Представники всіх районів столиці кружляли на Співочому полі під мелодії найкращого танцю - вальсу!
Хіба можна сказати просто - "наші діти молодці"? Ні, вони не просто молодці, вони неперевершені!!! Адже Гран-прі у фінальному конкурсі - це дійсно круто! 

Грінвич

У Скандинавській гімназії всі діти талановиті. Але  сьогодні  варто  привітати 478 учнів, які взяли участь у Всеукраїнських конкурсах  «Грінвич» та «Пазл» з англійської  мови. Нехай  ці перші  досягнення  відкриють їм шлях до успіху та самореалізації!  
День Конституції Норвегії

17 травня відзначається День Конституції Норвегії- найголовніше свято країни. Учні Скандинавської гімназії завжди долучаються до святкування. Так, цього року школярі створювали проекти, презентації та постери, організували радіогазету  та дізнались багато нового про Норвегію.  

День вишиванки

Змістовно, яскраво, оригінально, щедро, дружно - це про святкування Всесвітнього дня вишиванки в гімназії. Радіогазету підготували учні 10-Б класу. У ній не тільки розказали про історію свята та цікаві факти щодо вишиванки, а й наголосили, що "вишиванка -одяг вільних", привертаючи в такий спосіб увагу громадськості до проблеми політичних в'язнів як часів СРСР, так і сьогодення. 
Гран-прі в конкурсі-фестивалі «Київський вальс»

15 травня в колонній залі КМДА відбувся традиційний районний конкурс-фестиваль «Київський вальс». Випускники Скандинавської гімназії готувалися до нього довго й наполегливо, тому й перемога серед 11 шкіл Дарниці стала для нас важливою й надзвичайно приємною. 
10-б в арт-галереї

Що таке стереотипи, як до них ставитися та як їх позбутися (якщо це взагалі потрібно), допомагає зрозуміти цікавий «Проект. Стереотип», що відбувся в арт-галереї Павла Гудімова Ya Galleri. Учні 10-Б класу не тільки відвідали виставку, а й взяли участь у дискусії. 
Гості з Норвегії

Завжди  приємно та  корисно  спілкуватись із колегами, обмінюватися  думками та планувати  майбутні заходи. 10 травня  відбулася така  зустріч із десятьма педагогами  норвезької Gjovik  videvegande skole  та викладачем  шведської  мови  Петером   Моддом.
В очікуванні Великодня

Сьогодні всі в очікуванні Великодня! Учні гімназії разом із вчителями англійської мови теж готувались до свята: спробували відшукати всіх шоколадних зайчиків та розв’язати нелегкі завдання. Дітлахи робили зайчиків та співали традиційні англійські пісні, а ще виготовили власноруч незабутні прикраси до Великодня!

33 річниця аварії на ЧАЕС

26 квітня  сталася найбільша  трагедія  не тільки України,  а й усього  людства - вибух  на  Чорнобильській АЕС. 26 квітня учні 5-х класів були залучені до заходу «Збережемо планету. Розвиток альтернативної енергетики». Першим кроком було знайомство з наслідками аварії на Чорнобильській АЕС, яке старше покоління згадує вже 33 роки.
We know English!

Святковий настрій панував 25 квітня під час Фестивалю англійської мови. Знати іноземну  мову-престижно! Це довели учні 8-х класів,які долучилися до цікавого квесту  «We know English “! Школярі показали себе швидкими у прийнятті рішень, кмітливими та розумними, а також ерудованими і впевненими.Всі учасники квесту отримали грамоти в різних номінаціях та підтвердили свій високий рівень знань англійської!
Прощання з Букварем

Протягом квітня у початковій школі  відбулися традиційні свята – «Прощання з Букварем». 24 квітня в ошатно прибраній залі зібралися батьки, вчителі та школярі.  Учні 1-Г класу втілювали образи букв - квітів. А попрощатися до них прийшов квітковий Буквар. Всі діти люблять казки, тому й на свято в 1-А класі завітало багато казкових героїв. Маленькі актори показали гостям свої таланти – декламували, танцювали, співали. Свято пройшло в веселій та дружній атмосфері.
Вітаємо з Гран-прі!

Нещодавно в столиці відбувся lll Міжнародний фестиваль-конкурс учнівської та студентської молоді «З Україною в серці», де взяли участь багато творчих колективів столиці. Наш Театр танцю «Шарм» також представив свою хореографічну композицію «Dance Bang” і виборов Гран-прі в номінації «сучасна хореографія». До речі, в постановці номера взяли участь 76 танцівників!Змагання з багатоборства

Протягом тижня в столиці відбувалася Міська  Спартакіада серед допризовної молоді з військово-спортивного семиборства. Вже стало традиційною й участь наших старшокласників. Спочатку юнаки виборювали звання кращих  в районних змаганнях, а потім відстоювали честь Дарниці в місті.Плануємо наше майбутнє!

"Де варто навчатись - у нас чи за кордоном? Чи будеш ти сумувати за своєю країною на чужині? А може краще залишитися тут, в Україні, і навчатися у наших вишах?" - на ці та багато інших питань учні 10-х класів відповідали під час дискусії. Діти з захопленням обговорювали англійською мовою переваги та недоліки навчання в Україні та за кордоном, обґрунтовуючи свою думку у дебатах.Битва хорів

Англомовний калейдоскоп продовжується... Першачки   виступили із веселими і популярними піснями під час унікальної Битви хорів. Барвисті костюми, веселі мотиви, різноманітні герої і, звісно ж, англійські пісні - все це можна було побачити на нашому святі музики і співу, що нам подарували учні перших класів. 
День цивільного захисту 

18 квітня - День цивільного захисту, тому вся гімназія, від найменших її учнів до випускників, відпрацьовували практичні вміння і навички злагоджено діяти в надзвичайних ситуаціях. Окрім тренувальної евакуації із закладу на випадок пожежі, протягом дня відбулося чимало заходів. Це лекції, вікторини, квести тощо. 
Нагородження призерів олімпіад

12 квітня  в гімназії відбулося нагородження призерів районного етапу Всеукраїнських учнівських предметних олімпіад та консурсу-захисту учнівських науково-дослідницьких робіт МАН. У 2018-2019 н.р. 52 гімназисти вибороли призові місця на олімпіадах з 16 предметів, 6 робіт учнів стали призерами  на районному етапі конкурсу-захисту. 
Дні Швеції в Україні

Нещодавно всі охочі мали можливість взяти участь у заходах, присвячених Дням Швеції в Україні. Гімназія також долучилася до події. Так, до нас завітали генеральний секретар організації Sverigekontakt п. Ларс Бергман та лектор шведської мови Київського національного університету імені Тараса Шевченка п. Петер Модд.
Фестиваль англійської мови розпочато!

Hooray!!! Фестиваль англійської мови розпочато! Яскравий інформаційний стенд зустрічає учнів у холі початкової школи і повідомляє про неймовірно цікаві події та заходи, які заплановані на наступні три тижні! So,  jump into Fun English Festival! 
Футбольні змагання 

За підтримки Асоціації футболу України, ФФУ, комітету ФВС МОН України, департаменту освіти і науки України з 8 по 10 квітня на базі Скандинавської гімназії відбулися змагання міського етапу «Шкільної футбольної ліги України» серед учнів 5-6 класів. 
У турнірі взяло участь 10 команд з усіх районів м. Києва, з них п`ять команд продовжило боротьбу за коловою системою. 
Нові перемоги клубу «Сьогун»

6-7 квітня команда клубу Сьогун взяла участь в міжнародному турнірі XV Harasuto Cup 2019. Ці змагання є одними з найбільших у Європі за кількістю учасників і клубів. Цього року в турнірі взяло участь 1371 учасників зі 108 клубів із 13 країн. Рівень спортсменів був дуже сильний, а в кожній категорії було не менше 25 учасників.
«Подаруй книгу бібліотеці» 

Протягом Тижня книги відбулася акція «Подаруй книгу бібліотеці», під час якої бібліотечний фонд поповнився понад 300 примірниками нової цікавої літератури. Серед них: казки, пригодницькі повісті й оповідання, фантастика, детективи, енциклопедії тощо. Найбільш активними виявилися учні початкової школи, які зібрали найбільшу кількість книжок. 

Надзвичайний тиждень 

Напрочуд дивовижним і захоплюючим видався цьогорічний весняний тиждень, присвячений Міжнародному дню дитячої книги, що відзначається 2 квітня. Всі учні гімназії, від першокласників до випускників, долучилися до цікавих та змістовних заходів. 

Тиждень книги в початковій школі

«Через віки і покоління до нас приходить книга-берегиня» - саме під таким гаслом пройшов тиждень книги у початковій школі гімназії. Юні школярі з задоволенням взяли участь в акції «Подаруй книгу бібліотеці», а також у флешмобі «Я- читач» на подвір’ї гімназії, продемонструвавши усьому світу свою улюблену книгу. Треті класи переглянули в актовій залі фільм «Дикі лебеді», знятий по сценарію Королеви Данії.

Я обираю КНИГУ

2 квітня люди  традиційно відмічають День дитячої книги. 5 -а та 5-г класи було запрошено до Національної  бібліотеки для дітей на урочистий захід «Я обираю КНИГУ» з цієї нагоди.  Діти, які вивчають данську мову, мали змогу поспілкуватися з радником із питань дипломатії посольства Королівства Данії в Україні Сергієм Матюшенком та директором видавництва "Видавництво" Лілією Омельяненко.

Екологічна (не)конференція

Традиційним екологічним святом завершився тиждень перед канікулами в гімназії. Звітували одинадцятикласники, які протягом усього навчального року зробили чимало: обирали теми проектів екологічного спрямування, створювали команди, працювали з теорією, здійснювали опитування, відео- і фотозйомки; організовували виставки, грали в екоігри,  презентували свої винаходи; знайомили учнів гімназії з правилами сортування сміття, методиками вибору косметичних брендів, екологічним одягом, принципами роботи автокарів, перевагами біопалива; навчалися робити науковий переклад з англійської та розміщувати відеоролики на каналі "YouTube"...Збір макулатури

22 березня відбулася акція зі збору макулатури, до якої долучилися всі школярі гімназії. Разом було зібрано 2435,35 кг вторсировини. Найбільше зібрали учні таких класних колективів: 2д- 310,65 кг;  2а - 115,15 кг ; 6г- 92,8 кг;  1б - 86,7 кг; 5є - 87,05 кг; 8в - 85,7 кг; 9г -85,2 кг. Гроші, що виручено за макулатуру, а саме 5602 грн., вирішили направити на господарчі потреби  (придбання туалетного паперу). 
Дякуємо всім за активну участь!
Літературні тижні

У рамках  фестивалю суспільно-гуманітарних дисциплін у гімназії з 4 по 15 березня проходили літературні тижні. Гімназисти поринули у вир різноманітних заходів: цікаві інтелектуальні турніри, усні журнали, літературні посиденьки, театралізації, КВК, літературні пазли, конкурс читців, виставки ілюстрацій  тощо.
Happy St. Patrick’s Day

15 березня ми приєднались до світового відзначення Дня Святого Патріка. Діти співали ірландські пісні, розповідали про історію й традиції святкування. 
Свято Першого десятка

Яких тільки виступів  не буває в початковій школі! А чому б не відзначити свято Першого десятка? Адже наймолодші школярі не тільки із задоволенням вивчають математику, але й творчо розв’язують різні завдання. Цього разу 1-в вирішив створити казку про Принца -10 й запросив батьків та учнів на своє свято.
Успішний дебют «Дзиґи»

Колектив театральної студії "Дзиґа" під керівництвом Анни Глухенької взяв участь у районному фестивалі-конкурсі дитячих театральних колективів "Срібне джерело". Наші "дзиґи" отримали відзнаку в номінації "Вдалий дебют" та персональні нагороди за краще виконання ролей І та ІІ плану. Це був перший конкурс для нашого молодого колективу. Попереду ще багато перемог та нагород! Вітаємо!!!
Успішне складання Pearson Test

У Скандинавській гімназії вивчення англійської мови завжди було одним із пріоритетних напрямків, а отримати визнання британських спеціалістів – престижно й мотивує. Вітаємо з успішним складанням Pearson Test of English General та отриманням міжнародного сертифікату наших учнів!
Відкриття Всеукраїнського конкурсу

13 березня відбулося урочисте відкриття й жеребкування учасників ll (міського) туру Всеукраїнського конкурсу «Інноваційний урок фізичної культури та урок фізичної культури з елементами футболу». Найкращі вчителі столиці, представники кожного району, будуть протягом тижня змагатися у двох видах уроків, а наші учні їм у цьому допомагатимуть.
 Конкурс виразного читання

«Поезія, що піснею стала» - таку назву мав цьогорічний конкурс виразного читання творів, покладених на музику. Кожний із конкурсантів по-різному оформив свій виступ - із презентаціями, музичним супроводом, під звучання інструменту. 
 Всеукраїнська гра «Соняшник»

5 березня в Скандинавській гімназії відбулося свято Розуму й Краси - проведено ювілейну Х Всеукраїнську гру "Соняшник"! Цього року у грі-конкурсі взяли участь 584 учні старшої і 253 учні початкової школи. Цікаві тестові завдання, ребуси дають можливість кожному учаснику розкрити свої здібності, ерудицію, кмітливість!
 Let’s learn and play...

Let’s learn and play...Під таким девізом проводяться уроки англійської мови в перших класах  гімназії, адже на заняттях діти навчаться і виконують завдання із яскравими і кольоровими кубиками LEGO, грають із героями сучасних підручників FLY HIGH,  працюють з інтерактивними цифровими технологіями.
ЗНО на 200

Час минає швидко, ще кілька миттєвостей залишилось до написання екзаменів. ЗНО на 200 - ось мрія кожного одинадцятикласника! Для того, аби поділитись секретами успішного складання іспитів, до Скандинавської гімназії завітали представники Dinternal Education.
Подивіться, що я вмію!

«Подивіться, що я вмію!» - саме таку назву мав тиждень початкової школи Скандинавської гімназії з 25.02 по 01.03. Паперові лебеді, пластикові лампи, панно з кольорового паперу, справжні картини, власні експерименти, малюнки, браслети і багато-багато іншого наші школярі протягом всього тижня презентували у своїх класах і демонстрували на шкільній виставці. Також зазначимо, що у школі відбувся конкурс буктрейлерів, де учні демонстрували свої проекти.
Модель ООН в «Науковій зміні»

22 - 23 лютого 2019 року у Ліцеї "Наукова Зміна" відбулась Модель Організації Об'єднаних Націй "LNZMUN'2019". Це вже четверта конференція у цьому навчальному закладі, де дві команди Скандинавської гімназії беруть активну участь.
Скандиманія

Скандиманія - унікальний проект  нашої гімназії. Тиждень з 18.02 по 22.02 був присвячений віртуальним подорожам північними країнами. Учні четвертих класів проводили усні журнали для другокласників, під час яких розповіли про одну із скандинавських країн, її мову та особливості. Активно долучились до проекту вчителі іноземних мов.
Міжнародний день рідної мови

Чудовий настрій панував 21 лютого, в Міжнародний день рідної мови, по всій гімназії. Так, зранку учнів зустрічали й проводили всі перерви старшокласники з хештегом #говориукраїнською, потім пролунала радіогазета до свята. Протягом дня відбувався цікавий  квест восьмикласників «Стежками рідної мови», брейн-ринг шестикласників «Від давнини до сьогодення».
Конкурс шкільних театрів

20 лютого вихованці театральної  студії «Дзиґа» під керівництвом Анни Глухенької взяли участь у районному конкурсі шкільних театральних колективів «Срібне джерело». Маленькі артисти представили журі виставу «Джельсоміно в Країні брехунів». Це перший виступ гуртківців на конкурсі, який вони витримали гідно.

Лютий щедрий на перемоги

Лютий став багатим на перемоги наших каратистів, вихованців клубів «Сьогун» та «Леон». Так, 10 лютого маленькі спортсмени Скандинавської гімназії взяли участь у Всеукраїнських змаганнях в Новоград -Волинському. Чуприна Артем, учень  7 а класу, здобув золоту та бронзову нагороди. Рибачук Нікіта, учень 5 а класу, та Із’юрова Дар’я, учениця 6Г класу, здобули бронзові нагороди. 
Тиждень «Моя майбутня професія»

Усім відомо, що профорієнтація є важливим компонентом виховання кожної дитини. Саме тому темою цього тижня у початковій школі стала «Моя майбутня професія». Учні разом з учителями проводили інформаційні хвилинки, влаштовували творчі години, виступали з презентаціями-доповідями, малювали свою майбутню професію і готували проекти «Ось про що я мрію…».
Пам’ятаємо ветеранів!

15 лютого є Днем вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Зворушливою й цікавою була зустріч старшокласників із Василем Петровичем Костенком, який пройшов Афганістан і не тільки. Українські військові брали участь у 24 локальних війнах і збройних конфліктах на території 16 іноземних держав. 

Увага! 

Карантин продовжено по 08.02.2019  року включно.


                                                         Відновлення 

                                              навчальних занять –

                                              11 лютого 2019 року.


 

Увага!

Освітній процес у школі призупинено на період

з 29 січня по 01 лютого 2019 року включно.


                                                           Відновлення

                                              навчальних занять –

                                              04 лютого 2019 року.


 Домашні завдання з усіх предметів на час карантину викладено нижчеДень народження гімназії

Ми дуже любимо це свято - День народження гімназії! Адже до нього долучаються усі - від найменших учнів початкової школи до найстарших, випускників. Програма була насичена різними яскравими й неординарними виступами класних колективів..
У новий рік із добрими справами!

Маленькі школярі почали новий рік з важливої акції «Допоможемо птахам взимку». Протягом тижня учні разом із вчителями і батьками виготовляли годівнички, робили аплікації, зображали пернатих у своїх малюнках. Потім вішали готові будиночки на дерева  пришкільного майданчика, наповнюючи різноманітним насінням і смаколиками.
З прийдешнім Новим роком!

Позаду святкові  ранки в школі, уроки і домашні завдання, попереду - різдвяні й новорічні свята на зимових канікулах. Гарних і радісних свят, чудового настрою й веселого відпочинку, дорога Скандинавська родино!
Звітний концерт хору

Напередодні Нового року відбувся традиційний звітний концерт хорового колективу Скандинавської  гімназії «Веселі нотки». Усі три вікові групи - молодша, середня і старша,- як завжди, вразили глядачів різноманітними творами українських і зарубіжних авторів, творчим підходом, дивовижною енергетикою.Благодійна акція

Перед новорічними святами вирішили провести акцію «Привітай солдата з Днем Святого Миколая». Долучилися багато небайдужих учнів та їхніх батьків. Зібрали лимони, мед, печиво, чай, каву, медикаменти, теплі шкарпетки тощо.Врятуємо Вітю

«Ми маємо врятувати Вітю» - під таким гаслом вже декілька місяців усі небайдужі люди, хто знає або тільки чув про молодого хлопця, до якого знову повернулася страшна хвороба, допомагають зібрати кошти на операцію з пересадки кісткового мозку.
Модель ООН: Сканді -2018

Якщо ви все ще думаєте, що сучасна молодь пасивна і безініціативна - це означає, що ви ніколи не були у Скандинавській гімназії на Моделі ООН, регіональній  конференції для старшокласників, яка імітує роботу різних органів Організації Об’єднаних Націй. Обов’язковими елементами цього заходу є зустрічі з політичними експертами, послами та дипломатами, цікаві дискусії під час засідань та дипломатичний бал.
Мистецький проект

Кожен із дитинства чув легенду про дівчину-Украіну, якій Бог подарував пісню. З того часу вона звучить повсюди. 29 листопада учні 10-В класу презентували мистецький проект "Голос в єдиному екземплярі", присвячений творчості Квітки Цісик,  американці з украінською душею.
Фестиваль «Скандиманія»

А ви чули про Скандиманію? Ще ні?
Адже «Скандиманія»- це фестиваль мов північних народів, який відбувався у гімназії цього місяця. Усі гімназисти щоранку слухали радіогазету й довідувались цікавинки зі скандинавських країн. Школярі молодших класів мали мотиваційні  заняття  зі старшокласниками, а останні зустрічались із носіями скандинавських мов.

Тиждень математики та інформатики

Заключним акордом фестивалю кафедри природничо-математичних дисциплін став тиждень математики та інформатики, який проходив під гаслом: «Бути сучасними, йти в ногу з розвитком науки та техніки, використовувати новітні технології». На дітей чекали цікаві мандрівки, захопливі квести, науково-практичні конференції, брейн-ринги та інтелект-шоу.
Роковини Голодомору

85-ті роковини Голодомору 1932-1933 рр.
Голодомор 1932-1933 рр - одна із найбільш трагічних сторінок історії українського народу ХХ століття.
23 листопада в гімназії відбулися заходи щодо вшанування жертв геноциду українського народу.
До Дня гідності та Свободи

21 листопада в Україні відзначають День гідності та Свободи. Старшокласники та учителі  гімназії долучилися до вшанування пам'яті громадянського подвигу учасників революції. День розпочався з радіогазети, у якій учні розповіли історію появи Дня гідності та Свободи.
Історичний квест «ООН: учора, сьогодні, завтра»

Команда учнів 8-х класів гімназії в складі: Гордійчук Антоніни (8-Б клас), Дойнової Еліни (8-Б клас), Золотаревського Георгія (8-Б клас), Почекіної Ксенії (8-В клас), Чернової Єлизавети (8-Б клас) під керівництвом вчителя історії Шимової Лариси Олегівни взяли участь в історичному квесті   «ООН: учора, сьогодні, завтра», організованому історичним факультетом Київського національного університету імені Тараса Шевченка спільно з Представництвом ООН в Україні.Гості з Данії

29 листопада до нас завітали гості з Данії - директор Ingrid Jespersens Gymnasieskole м. Копенгагена п.Отто Меллен та його заступник Троелс Вінгендер. Освітяни, що представляють одну з найкращих шкіл столиці Данії, приїхали на наше запрошення ознайомитися зі Скандинавською гімназією, її вчителями та учнями. 
Тиждень фізики та астрономії

Тиждень фізики та хімії розпочався радіогазетою, підготовленою учнями 11-х класів. Естафету підхопили учні 9-х класів, зануривши нас у світ цікавої фізики. Свої художні таланти учні 7-11-х класів мали можливість показати під час конкурсу газет «Фізика навколо нас», «Мій друг – інопланетянин», «Сучасна фізика та астрономія» тощо. Конкурс «Фізика та астрономія і літературних творах» став нагодою одночасно насолодитися як художніми формами, так і красивими розв’язками «таємниць природи».
Тиждень   хімії

Тиждень хімії фестивалю природничо-математичних наук у гімназії був присвячений 150-річчю Періодичного закону, протягом якого відбувався захист міні-проектів «Паспорт Хімічного елемента».З Днем народження, Астрід Ліндгрен!

«У вас там повітря таке густе від знань, що можна краяти ножем», «від цієї науки і в коня може тріснути голова», «набралася у вашій школі стільки мудрощів, що й досі бовтаються у мене в голові».... Думаєте, це сучасні школярі? Зовсім ні! Так говорила Пеппі Довгапанчоха, одна з найулюбленіших героїнь творів шведської письменниці Астрід Ліндгрен.ХVІІІ Всеукраїнський диктант національної єдності

9 листопада, у День української писемності та мови, учні та вчителі Скандинавської гімназії долучитися до написання ХVІІІ Всеукраїнського диктанту національної єдності.
Тиждень біології та географії

Пізнавайте світ, мандруйте, захоплюйтесь красою природи та бережіть здоров'я - такі висновки тижня біології та географії фестивалю природничо-математичних наук  у гімназії. А почалося усе з ребусів на дверях кабінетів: спробуйте пройти, щоб не зацікавитися? Далі - радіогазета про перспективи біології у майбутньому.
День гарбуза в гімназії

День гарбуза вирішили  відсвяткувати в гімназії перед осінніми канікулами. Скажемо чесно, погарбузились на славу! Уся школа в овочевих ярмарках, осінніх букетах, гарбузових композиціях, а учні в жовтому вбранні брали участь у різноманітних майстер-класах, квестах, виставах тощо.
Посвята в першокласники

25 жовтня відбулась визначна подія - «Посвята в першокласники». Старанні, розумні, веселі, завзяті, кмітливі та активні - усе це про наших найменших учнів. Кожен клас презентував свій колектив віршами, таночком або піснею. 
Розкрити та проявити творчі здібності кожної дитини - нелегка праця. Але для наших педагогів  немає нічого неможливого!
Львів Франковий і туристичний

А ви любите Львів так, як ми? «Стежками Франка» - такою тематичною екскурсією учні 11-а, 11-в і 10-б три дні подорожували західною столицею України. З метою досконало вивчити життя і творчість великого генія школярі відвідали музеї Івана Франка у Львові та Нагуєвичах, Личаківське кладовище. Також побували в підземеллі єзуїтів, Латинській катедрі, соборі св.Юри, Будинку вчених.
Козацький квест

Напередодні Дня українського козацтва та Дня захисника України у гімназії провели Козацький квест «Знайди булаву». Учасниками дійства стали всі шість 9-х класів, які отримали маршрутний лист і пройшли вісім різних зупинок, зокрема «Козацьку», «Вірю-не вірю», «Мовно-етнографічну», «Розважальну», «Театральну», «Спортивну», «Влучив у ціль», «Гонку за лідером».
Модель ООН: Сканді Юніор -2018

6 жовтня відбулася довгоочікувана подія - lV науково-практична конференція «Модель ООН: Сканді Юніор - 2018», учасниками якої стали юні дипломати 6-8 класів. Тема цього року: «Сприяння розвитку світової економіки та соціального прогресу».
З Днем Вчителя!
Оголошення

Звертаємось до всіх небайдужих! 

Нашої допомоги потребує випускник гімназії – Темний Віктор Сергійович. 2011 р. Віктора спіткала страшна  хвороба – гострий лімфобластичний  лейкоз, який вдалося перемогти. Але, на жаль, у 2018 р. стався рецидив. І тепер без опереції з  пересадки кісткового мозку   не обійтись.

Навіть невелика фінансова допомога –  дуже важлива!

Картка Приватбанку – 5363 5426 1014 5618

  Темний Віктор Сергійович 


Спортивний олімп

18 вересня в Інженерній гімназії відбулося  районне свято з відзначення спортивних досягнень учнів закладів освіти Дарницького району у 2018 р. в рамках Олімпійського тижня «Спортивний Олімп».
Відкриття муралу

Нарешті мурал готовий! Тепер Скандинавка і дарничани зможуть побачити результат роботи ісландських художників, що протягом місяця створювали цей чудовий задум. Древні ісландські написи, які зашифровані у вигляді поштових марок чотирьох скандинавських країн, північні гори, що символізують міць і силу, - все це має стати певним оберегом для навчального закладу, а також важливим творчим посланням з історичного минулого сучасникам.

                    З початком нового навчального року!

   Дорогі учні, шановні педагоги та батьки! Вітаємо вас із Днем Знань і початком нового навчального року! Бажаємо вам міцного здоровя, радості і натхнення, творчої наснаги та впевненості у власних силах! Гімназисти, будьте сміливими, допитливими  і наполегливими у досягненні своєї мети, не зупиняйтеся на дорозі знань, адже вона дедалі цікавіша і по-справжньому нескінченна!

Зі святом!
       До уваги учнів та батьків !
          01 вересня (субота) о 9-00 відбудеться урочисте свято
          "День знань" для першокласників на подвір'ї гімназії.

              03.09.2018 (понеділок) запрошуємо всіх учнів до гімназії.
          Навчання з 08-30 за розкладом

                                                                                                                                                                                                                                                    Адміністрація                     

                    До уваги батьків першокласників!

             28 серпня (вівторок) в актовій залі гімназії

               о 18-00 відбудуться

                      батьківські збори першокласників


                                                                                                                              Адміністрація


Архів 2017-2018 |Архів 2016-2017 | Архів 2015-2016 | Архів 2014-2015 | Архів 2013-2014 |Архів 2012-2013 | Архів 2011-2012 | Архів 2010-2011 | Архів 2009-2010| Архів 2008-2009 | Архів 2007-2008 |