Головна
              загальноосвітнього навчального закладу 
 І – ІІІ ступенів 

      СКАНДИНАВСЬКА ГІМНАЗІЯ 
           про роботу в 2019-2020 н.р.
До уваги батьків

майбутніх першокласників!

       На стенді у холі гімназії розміщені списки майбутніх першокласників.

Подальшу інформацію про організацію освітнього процесу в 2020-2021 н.р.

буде надано класними керівниками після 17 серпня 2020 р.

                                       Адміністрація


Випуск - 2020!
     Незвичайний випуск - 2020! Прощання зі школою без традиційних фанфар, вальсу, промов. Але камерно, тепло й душевно водночас. Нехай нашим випускникам стелиться барвиста доріжка щасливого, успішного життя  й веселкова доля!До уваги батьків майбутніх першокласників!

        Прийом документів до 1 класу здійснюватиметься відповідно до Порядку про зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти, затвердженим наказом МОНУ від 16.04.2018 №367, з обов’язковим дотриманням санітарно-гігієнічних, протиепідеміологічних правил за наступним графіком (дивись тут).
До Дня  пам’яті і примирення
    До Дня пам’яті і примирення та Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні учнівське  самоврядування Скандинавської гімназії вшановує пам’ять кожного, хто боровся з нацизмом, а також інших жертв війни. 

    Домашні завдання на період карантину 

з 27.04. по 29.05.2020р  

Дивись тут


    Домашні завдання на період карантину 

з 06.04. по 24.04.2020р  

Дивись тут


До уваги учнів та батьків!

   У зв’язку з призупиненням освітнього процесу  до 24 квітня,гімназія з 30 березня продовжує працювати в дистанційному режимі.

     Зазначаємо, що нами обрано єдину шкільну платформу «Мій клас», де зареєструвалися всі вчителі та переважна більшість учнів. Також педагоги працюють зі школярами на онлайн-платформах Zoom, Google Classroom, My English Lab (MEL), Classdojoй  використовуютьSkype, Viber, Telegram.

     Радимо учням та батькам відслідковувати роботу інших навчальних ресурсів, а саме відеоуроків освітніх фундацій EdEra, Prometheus, «На Урок», «Розумники» тощо. Звертаємо особливу увагу на проведення дистанційних уроків телеканалами Рада, Київ, Дніпро.

     Контроль за виконанням завдань буде здійснюватися у формах, визначених вчителем. Оцінки за виконані роботи будуть виставлені в класний журнал по завершенню карантину.

     Нові домашні завдання будуть виставлені на сайті гімназії 06.04.20р. 
До уваги батьків

    майбутніх першокласників!

    Новий графік роботи комісії по прийому 

документів у 1 клас

   початкової школи гімназії  2020-2021 н.р. 

буде розміщено після завершення карантину.

  

Увага!

    У зв'язку із призупиненням освітнього процесу (наказ

 управління освіти Дарницької РДА №62 від 11.03.20) 

з 12.03.20 по 03.04.20 навчання проводитиметься

 в дистанційному режимі.

    Обсяг та зміст завдань для кожного класу 

дивись тут.


Англійську знаємо на 12 балів!
     Як вивчити ефективно англійську мову, вміти не тільки розуміти її, але й вільно спілкуватись? Як зробити так, щоб тебе могли оцінити вчителі англійської мови у Великобританії? Відповідь проста – Pearson Test of English.
LEGO-кмітливці
     Команда "Лего-кмітливці" (ЦПО "Престиж-освіта") з тренером Горбуновою Єлизаветою Володимирівною вирушили до м.Чернігова на змагання Sivertechfest. Учні Скандинавської гімназії Пономаренко Роман (2-а клас)та Мосєєв Павло (3-а клас) посіли почесне друге місце в номінації WeDo 2.0 Smart Taxi та отримали нагороду за найкреативніше вирішення поставленої задачі. Вітаємо і пишаємось!

Міс та Містер - 2020
     Як же ми любимо цей конкурс! Адже чекаємо на нього весь рік, довго й несамовито готуємося, обираємо пари, пишемо сценарії, вчимо танці, розігруємо веселі сценки. Як і завжди, цьогоріч до ювілею гімназії свої виступи готували неперевершені учні 9-11 класів.
До Дня народження гімназії
     Протягом тижня школа була весела, учні заклопотані та енергійні, а вчителі намагалися все встигнути. Бо розпочали традиційне святкування Дня народження гімназії. Творчо, артистично, патріотично та сучасно виступили наші найменші гімназисти - п‘ятикласники, представивши свої класні колективи.
Квест «З валідатором на ти!»
     Команда Скандинавської гімназії  у складі Налбандяна  Миколи, Щербатюк Дар‘ї, Онищенко Валерії  та Чумака  Дениса зайняла 3 місце у квесті "З валідатором на ти!", що був організований Kyiv Smart City.
Міжнародні змагання з карате
     21-22 лютого в місті Харків відбулися міжнародні змагання з карате UKF PREMIER LEAGUE KHARKIV OPEN 2020, де взяли участь спортсмени з 11 країн, 61 клубу, - всього 830 учасників. Спортсмени  клубу «Сьогун» показали чудовий результат і посіли 5 загальнокомандне місце.
Скандинавці-баскетболісти
     Знайомтеся: Кривда Єлісей, Мєшалкін Кіріл, Харлай Володимир, Новохатський Святослав. Наші юні баскетболісти стали призерами Чемпіонату КШБЛ з баскетболу 3*3, виборовши третє місце від Дарницького району. Бажаємо успішної гри на міському етапі!
Наші в Копенгагені
    З 19  по 23 лютого учні нашої школи, що вивчають данську мову, відвідали м. Копенгаген. Вони побували у замках Розенборг та Амалієнборг, спостерігали за зміною варти біля замку, доторкнулися до історії в Національному музеї Данії, побачили Русалоньку - незмінний символ північної столиці.
#МоваНаЧасі
     Рідна, прадавня, розмаїта, дзвінкоголоса, мелодійна - це українська мова! 21 лютого з нагоди Міжнародного дня рідної мови у Скандинавській гімназії  проведені цікаві, яскраві заходи. Розпочався день
радіогазетою"Серце нації б'ється у слові".
     Учні 5-11 класів узяли участь у флешмобі "Мова - це важливо!" Учнівським самоврядуванням було проведено соціологічне мовне опитування "Українська у моєму житті". А в бібліотеці можна було ознайомитись із книжковою виставкою"Там, де живе рідна мова, живе український народ!"
     Протягом дня усі охочі мали можливість зробити світлини біля фотозони"Українська - це моя мова!"
Пам’яті Героїв Небесної Сотні
     20 лютого учні гімназії вшановували пам'ять Героїв Небесної Сотні. Вихованці закладу підготували фотовиставку пам'ятних подій. Протягом дня учителі провели для гімназистів тематичні екскурсії, під час яких нагадали хронологію трагічних подій, що відбулися на Майдані.FIRST Tech Challenge
     16 лютого вперше в Україні відбулися дружні змагання з робототехніки FIRST Tech Challenge, в якій взяла участь і команда Скандинавської гімназії WinX Space. В цікавій і запеклій боротьбі вона отримала сертифікат у номінації Motivate Award. Гуртківці отримали можливість потренуватися в максимально наближених умовах до міжнародних змагань.

Оголошення!

     Карантин продовжено по 19.02.2020 р. включно.
     Відновлення навчальних занять - 20 лютого 2020р., четвер.
                                                                        Адміністрація

Увага!

    Освітній процес у гімназії призупинено на період

з 05.02.20 по 14.02.20 включно.

    Відновлення навчальних занять - 17.022.20 р.


    Домашні завдання з усіх предметів на час карантину

дивись тут.Святкування ювілею гімназії
     24 січня відбулося грандіозне святкування 15 річниці з Дня народження гімназії. На сцені актової зали не було традиційних урочистостей, бо неординарне свято створювали вчителі, учні, батьки за покликом серця. Цікавими й неочікуваними стали виступи артистів - вчителів кафедр, завучів і директора. Особливо зворушливими були музичні привітання випускників гімназії. Єдиний колектив учнів, батьків і працівників школи - визитівка нашої школи. Тому бажаємо тобі й надалі процвітання, люба гімназіє!

Нам 15 років
    Рідна гімназіє! Вітаємо з ювілеєм!
     У цей урочистий день бажаємо тобі подальшого процвітання!
     Нехай у твоїх стінах кожен зможе себе проявити і домогтися високих результатів, а наші вчителі неодмінно даватимуть учням необхідні знання, добрі поради й правильні настанови. Нехай кожен день, проведений в гімназії, для всіх буде плідним, успішним, веселим і насиченим!

Роботраффік-2020
     11 січня відбулися регіональні змагання з робототехніки Роботраффік-2020. Змагання Роботрафік-Техніон покликані не тільки наочно продемонструвати необхідність дотримання правил дорожнього руху, а й пробудити у учнів інтерес до отримання додаткових знань і навичок в областях автомобілебудування, мехатроніки і програмування з метою проектування та складання складних роботизованих систем.
Scandi Rock Concert
     Яскраве завершення року в гімназії - рок-концерт, на який чекали! Виявляється, що наша школа не обмежується тільки вокальними, танцювальними, спортивними колективами. 24 грудня на розсуд глядачів представили композиції відомих рок-гуртів аж чотири гімназійні групи: Brain Explosion, Scandium, Strange melody, Mirow. Дякуємо учням за емоції та неперевершені почуття новорічного настрою!
Новорічний концерт «Веселих ноток»
     23 грудня відбувся новорічний концерт хорового колективу гімназії, під час якого юні артисти трьох вікових груп виконали різдвяні й новорічні пісні українською, англійською та шведською мовами. У програмі також прозвучали твори Лесі Горової  та Ірини Кириліної. А тепер трохи історії. 
Акція учнівського самоврядування
     23 грудня, з ініціативи учнівського самоврядування, вся скандинавська родина вирішила привітати наших воїнів, що знаходяться у Головному військовому клінічному госпіталі, з Новорічними святами. Учні власноруч приготували печиво та інші ласощі, а також зробили мотузкових янголят, щоб вони оберігали наших солдатів. Дякуємо учням та батькам, що долучилися до акції!Турнір First LEGO League
    21 грудня збірна команда Скандинавської гімназії та ЦПО «Престиж-Освіта» взяла участь у Київському турнірі First Lego League. Школярі змагалися в чотирьох напрямах: робототехніка, дизайн робота, інноваційний проєкт та основні цінності, де серед 27 команд зайняли 3 місце. Вітаємо юних робототехніків та їхню наставницю Єлизавету Горбунову!
Йоулупуккі в гімназії
     20 грудня до нас завітав брат Святого Миколая - сам Йоулупуккі з фінської Лапландії! Уявіть собі, скільки  емоцій українських дітей він відчув! Адже відвідав галасливу початкову школу й поспілкувався з учнями, що вивчають фінську мову. А школярі передали листівки з побажаннями й сподіваннями на здійснення мрій. Ох і роботи буде в Йоулупуккі! 
День Святого Миколая 
    День Святого Миколая - свято, про яке знають усі. І, звісно, цей день не оминув нашу гімназію. Святий Миколай особисто привітав учнів початкової школи, а всі слухняні дітки отримали від нього привітання й гостинці.

Добрі справи початківців 
    Напередодні свята Миколая початкова школа  гімназії долучилась до благодійництва, а саме допомогли вихованцям дитячого будинку «Берізка». Школярі  збирали одяг, книжки, солодощі, памперси, іграшки. А учні 3-А класу поїхали до дітей і провели з ними цікаві ігри, які викликали посмішку на обличчі у кожного малюка. Дякуємо всім, хто долучився!
Тренінг із безпеки
    18 грудня  для учнів 6-А, 6-Г та 6-Є класів спеціалістами тренінгового центру «Школа дитячої безпеки» (Kids save) було проведено навчально-практичне заняття  «Безпека підлітка», де учні детально розбирали алгоритми і правила поведінки у різних ситуаціях.
«Дзиґа» представляє...
    Напередодні новорічних свят театральна студією «Дзиґа» презентували для своїх шанувальників вистави трьох вікових груп: «Хто вкрав Ку-Ку», «Всі миші люблять сир» та «Аліса в країні чудес». Натхненні та надзвичайно творчі артисти на чолі з режисером Анною Глухенькою подарували глядачам глядачам чудовий  настрій та задоволення. Дякуємо ЦПО «Престиж-Освіта» за підготовку вистав!
Правничі ігри
    У межах Всеукраїнського тижня права, за підтримки працівників підрозділів ювенальної превенції територіальних органів поліції у  гімназії «Київська Русь» відбувся інтелектуально-розважальний конкурс «Правничі ігри», де взяли участь команди закладів загальної середньої освіти Дарниці. Команду Скандинавської гімназії  представляли учні 9-х класів, які показали свої знання з правової тематики й посіли п’яте місце. 
День Святої Люсії
    13 грудня  - один  із найулюбленіших та світлих  днів у календарі Швеціі.  Адже сьогодні мешканці північної країни вшановують пам'ять Святої  Люсії - символа тепла, любові та відданості! В цю темну  пору року вона дає людям надію, запалює свічку доброти та турботи про ближніх. 

Фестиваль «Скандиманія»
    Насичено та цікаво  відбувся  фестиваль  «Скандиманія» в нашій  гімназії.  
Учні  стали учасниками багатьох  заходів.  Вікторини  та конкурси, пісні та вірші, кроссворди та загадки  - все це створило неперевершену атмосферу  скандинавського свята. Хочемо  подякувати  вчителям інощемниз мов та нашим учням  за натхненну  спільну роботу! 
Бажаємо  подальших успіхів! 
Початківці - переможці!
    Шкільні олімпіади - це особливе випробування, яке не просто тестує знання учнів, а й гартує їхню зібраність та самостійність. От і цього навчального року традиційно відбувся районний етап ХХ Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика та олімпіада з математики серед учнів 3-4 класів. 
До Дня Незалежності Фінляндії
    До 102-ї річниці з Дня Незалежності Фінляндії в гімназії відбувся творчий вечір за участі Надзвичайного і Повноважного Посла Республіки Фінляндія в Україні п.Пяіві Мааріт Лаіне. Організаторами заходу стали Товариство «Україна -Фінляндія» (президент проф.Борис Циганок) та Скандинавська гімназія. Під час зустрічі виступили: проф. Віктор Пилипенко, який розповів про непростий шлях становлення незалежності північної країни; проф. Костянтин Тищенко з повідомленням про прадавні фінсько-українські контакти та мовні зв’язки.Модель ООН: Сканді-2019
 З 29 листопада по 1 грудня в гімназії тривала XI регіональна конференція старшокласників «Модель ООН: Сканді-2019». 26 команд з різних навчальних закладів України, у тому числі Кропивницького, Мелітополя, Дніпра, зібралися обговорити найглобальніші проблеми людства.А що ви знаєте про Швецію?
 Швеція - чудова  скандинавська  країна з приголомшивою  історією  та культурою. Одна  із найбагатших та найрозвиненіших  країн світу. Як Швеція  зуміла  цього  досягти? Як складалась  її доля  протягом століть?  Відповіді на подібні  питання  знають  наші учні, які  вивчають  шведську  мову. Разом  із  вчителями  Гарбар О. В., Вирлєевою  М. А., Банних  А. С. гімназисти  подорожували містами Швеціі, відвідували  музеї, читали  улюблені  твори, слухали  АВВА та співали  народні пісні. Шкільна конференція МАН
 26 листопада в гімназії відбулася щорічна конференція із захисту учнівських робіт МАН. Юні науковці представили свої дослідження у секціях української мови, української літератури, історії, правознавства, зарубіжної літератури, фізики, хімії, біології, економіки. Дві роботи учні вперше захищали в секції педагогіки. Досвідчене журі відмітило не тільки  актуальність обраних тем, а й уміння старшокласників публічно захищати свої роботи
Допомога госпіталю
Волонтери Головного військового клінічного госпіталю Міністерства оборони України звернулись до нашої гімназії за допомогою, потрібні були звичайний пральний порошок і зарядні пристрої для мобільних телефонів. Сьогодні ми допомогли 8 відділенням госпіталю, серед яких: травматології, невідкладної допомоги та судинної хірургії.  Дякуюємо усім небайдужим, хто долучився до цієї справи. Особлива подяка 2-Б та 4-Г та 6-Б  класам!
Фестиваль «Скандиманія»
 25 листопада прзпочався тиждень  скандинавських мов  «Скандиманія». Так, Романенко Інна Андріївна провела гру-змагання з норвезької мови між учнями 9-11 класів. Представники 9-го класу підготували веселу пісеньку із загадками.  Учні 10-го класу зробили презентації  про скандинавські міфи та легенди, які вразили всіх учасників. Крім того,  діти грали в гру "вгадай, хто я" та намагалися здолати команду суперників в різних конкурсах. Модель ООН в Сєвєродонецьку
22-24 листопада відбулася третя науково-практична конференція конференція в Луганській області, органзіаторами якого були: “Восток SOS”, естонська Організація MONDO та учні Скандинської гімназії (Старшинова Катерина, Бабик Катерина, Іванчук Микита та Саврасов Ян). Під час  конференції було проведено консультації для вчителів Луганської області з 10-ти різних шкіл.


Співпраця з дошкіллям
21 листопада  учні 4-Г класу відвідали дитячий  садок №132 і під керівництвом педагога- організатора Яременка Василя Сергійовича показали виступ із правил дорожнього руху під назвою «Лісовичок».Брейн-ринг із фізики
Наприкінці тижня  в гімназії відбулось свято фізики! За традицією, команди 10- х класів зустрілися на брейн-ринзі. Не тільки загадки, прислів'я, вірші "розшифрували" наші фізики- лірики, але й продемонстрували глибоке знання предмету. Брейн- ринг став яскравим та достойним завершенням фестивалю фізико-математичних дисциплін. Курси першої допомоги
Як виявити першу допомогу постраждалому, відновити дихання, зупинити кровотечу? Які миттєві дії мають здійснити пересічні громадяни, щоб допомогти тим, хто цього потребує? Які способи реагування є юридично захищеними? Цього вчилися учні старших класів за допомогою фахівця п.Всеволода, що представляє важливу організацію - Червоний хрест України. Заняття продовжуватимуться.Подорож розумним містом
21 листопада в гімназії розпочато курс "Kyiv Smart City" на основі Путівника розумного киянина. Команда Смарт  Сіті підготували захопливу віртуальну подорож розумним містом. Заняття проводилось із застосуванням інтерактивних технологій, смартфонів та цікавих відео-матеріалів. Фестиваль  цікавих дослідів
Цього тижня ми віддаємо шану таким чудим дисциплінам, як фізика й хімія. Тому для того, щоб познайомити гімназистів 5-х класів зі світом фізики, учні 9-д підготували для них «Фестиваль цікавих дослідів», з музичним та артистичним супроводом. Дев’ятикласникам вдалося захопити дітей важливими фізичними фактами, науковими дослідженнями, допомогли зрозуміти необхідність вивчення фізики для життя та існування на землі. 
Посвята в юні хіміки
Тиждень хімії в гімназії - це не тільки захоплюючі уроки, але й цікаве дійство - посвята семикласників у юні хіміки! Під час пізнавального заходу старшокласники демонстрували відео з оригінальними дослідами, захопили школярів природничою вікториною, хімічним репом та гімном майбутніх науковців. А учні 7-х класів присягнули на вірність Її Величності - Хімії! 
Казка про казку 
До Всесвітнього дня дитини талановиті учні 3-а й 3-в класів представили мюзикл «Казка про казку». Креативна малеча допомогла вчителям і батькам поринути в дитинство, згадати найулюбленіші казки, відчути щастя й радість, незважаючи на буденні справи. Святковий настрій доповнювали різнокольорові костюми й музичне оформлення. Дякуємо нашим третьокласникам, їхнім вчителям і батькам за спільне відчуття дитинства! Тиждень математики та інформатики
Фестиваль кафедри природничо-математичних дисциплін продовжив тиждень математики та інформатики. Вчителі та учні намагалися зробити його яскравим,  насиченим. Для цього педагоги підготували захоплюючі квести,  цікаві конкурси,  вікторини,  конференції й намагалися  не тільки розвеселити школярів, але й надати життєвих компетенцій. У пошуках математичних скарбів
13.11.19р. відбулося пригодницько-інтелектуальне змагання «У пошуках математичних скарбів», основою якого було виконання заздалегідь підготовлених завдань між командами учнів 5-А,Б,В,Г класів. Під час гри команди Android, Mac Os, Linux, Windows здійснювали цікаву подорож, знаходили оптимальні маршрути переміщення, відшукували оригінальні вирішення завдань з математики та інформатики. Фестиваль кафедри розпочався! 
На цьому тижні розпочався марафон фестивалю кафедри природничо-математичних наук, який буде тривати 3 тижні.  «Природа так про все подбала, що повсюди ти знаходиш, чому вчитися»,-  слова Леонардо да Вінчі підтверджують значення розуміння таємниць природи, які відкриваються нам на уроках географії, фізики,  біології, хімії та підтверджуються математичними розрахунками, а на уроках інформатики ми навчаємося відтворювати природню красу через комп’ютерний простір.
Міжнародна конференція в Полтаві
7-8 листопада делегація Скандинавської гімназії у складі вчителів Вітвіцької Т.Г., Семенюк О.О. та учениць Мозгової Катерини, Хрол Катерини й Кондратюк Аліси взяла участь у ІІІ  Міжнародній науково-практичній конференції "Північний вітер: скандинавський світ у науці, освіті та культурі України" (м.Полтава). Кожен із учасників делегації виступив із доповіддю, присвяченою скандинавській тематиці. 
Диктант національної єдності
Напередодні Дня української писемності та мови старшокласники гімназії долучилися до всеукраїнської акції - диктанту національної єдності. Усні слухали цікавий репортаж із радіостанції, споглядали трансляції з трьох київських локацій. У надзвичайній тиші залу вдумливо й відповідально учні 10,11-х класів, а  9-х класів в аудиторіях записували текст "Від бересту - до "цифри" під диктовку відомого мовознавця О.Авраменка.
Допомога військовим
Напередодні канікул учні гімназії збирали вторинну сировину. Здали 2.920 кг макулатури на суму 4.964 грн. Найбільш активними стали учні: 6-д (260кг), 4-г (255кг), 9-г (142кг), 10-б (134кг), 2-в (122кг), 5-в (121кг), 11-а (104кг). На отримані кошти були закуплені медичні препарати та засоби гігієни для поранених військових.
Модель ООН у Женеві 
На канікулах делегація учнів гімназії  в складі Євгена Плющевського, Дарії Капінус, Степаненка Максиміліана й Проживальської Анастасії перебувала у Швейцарії на Міжнародній конференції  «WIMUN: Geneva – 2019». Відкриття Генеральної Асамблеї Моделі ООН відбулося в Палаці Націй, разом із 450 делегатами 14-18 років із 52 країн світу!
ГарбузФест -2019 
Гарбузовий тиждень у гімназії стає традиційним, а заходи під час нього яскравішими й колоритнішими. В початковій школі гарбузилися досхочу: проводили майстер-класи, вікторини, виставки, пізнавальні уроки.  «Усі родичі гарбузові»- таке веселе, артистичне театралізоване дійство підготували учні 5-в та 10-х класів.Посвята в першокласники 
Зустрічай, Україно, чарівне суцвіття - дітей своїх рідних у школі! Такими словами родина Скандинавської гімназії прийняла в свої обійми талановитих танцюристів з 1-Б, дзвінкоголосих співаків з 1-Д, яскравих артистів з 1-А, дружніх діточок з 1-Г класу, кмітливих і привітних першокласників з 1-В класу. Учні навчаються у гімназії лише два місяці, але вже так багато вміють! Радіємо за них!До Дня захисника України
Напередодні державного Дня захисника України і Дня українського козацтва в гімназії відбулося свято. Учні 8-х класів взяли участь у козацькому квесті "Знайди булаву". Під час гри учасники пройшли випробування на 7 станціях ("Козацька", "Вірю-не вірю","Мовно-історична", "Розважальна", "Театральна", "Спортивна", "Гонка за лідером"), продемонструвавши знання історії, традицій та звичаїв українського народу.
Київ - Рейсярві: партнерство в освіті
Кажуть, що дружба - це коли в людях живе одна душа. Для нашої гімназії такими близькими вже п’ять років є вчителі та учні школи невеличкого фінського міста Рейсярві. Цього разу до нас завітали дев’ять школярів, директор Марку Пуронхааре, вчителі Юкка-Пекка Хітаніємі та Том Вішарт.МодельООН: Сканді Юніор-2019
Ювілейна та наймасштабніша юніорська Модель ООН у Скандинавській гімназії завершилася, і вона стала більшим, ніж це здається на перший погляд. Комітети SC, HRC, Interpol, EcoSoc , COPUOS, працюючи під егідою основної теми конференції «Іновації як основний засіб боротьби із політичною, економічною і соціальною кризами у світі», разом сворювали одне ціле, що бореться  за мир.Подорож до Асканії-Нови
Наші гімназисти відправились в експедицію до міста Херсон. Учні шостих класів відвідали один із біосферних заповідників Асканія-Нова, побували на справжньому сафарі, де мали змогу контактувати із тваринами в їх природному середовищі, і навіть знайшли справжнього тарантула. Бачили ослиць, зебр, антилоп канна, бізонів, коней Пржевальського, козерогів, яких могли годувати смачною морквою.Волонтер із Данії 
Третій тиждень поспіль у Скандинавській гімназії працює волонтером гостя з Данії Анна Гроте. Учні залюбки розвивають свої навички говоріння англійської та данської мов, дізнаються про культуру скандинавської країни. Фестиваль  робототехніки
7-8 вересня у Дніпрі відбувся фестиваль робототехніки BestRoboFest -  першого технологічного шоу цього міста, одного  з найбільших інженерних заходів України. Фестиваль проводиться з 2016 року й цьогоріч відбувся вчетверте.Зі Святом першого дзвоника!
Новий навчальний рік розпочато! 2 вересня гімназія гостинно відчинила свої двері для майже 1800 учнів, серед яких 180 першокласників. Для когось навчальний рік буде першим, а для когось - останнім чи черговим.               
    Дорогі  учні, вчителі, батьки!

Вітаємо з початком нового навчального року!

З Днем Знань!

 

      Запрошуємо учнів 1-11 класів на навчання 02 вересня,  у понеділок.

 

     8-00 – 8-30 – святкова зустріч на шкільному подвір’ї.

 

     8-30 – перший урок, далі – уроки за розкладом.

 

    9-00 – урочисте свято Першого дзвоника для учнів     1-х та 11-х класів на шкільному подвір’ї.

                                                                                                                                                                      Адміністрація

Архів 2018-2019  |Архів 2017-2018 |Архів 2016-2017 | Архів 2015-2016 | Архів 2014-2015 | Архів 2013-2014 |Архів 2012-2013 | Архів 2011-2012 | Архів 2010-2011 | Архів 2009-2010| Архів 2008-2009 | Архів 2007-2008 |