Матеріальне забезпечення

Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів Скандинавська гімназія розташована у Дарницькому районі м.Києва.

Будівля гімназії введена в експлуатацію 01.09.2004р.  Проектна потужність – 44 класи, 1200 учнів.

Площа земельної ділянки, закріпленої за навчальним закладом, – 0,15 га, проведено зонування. Наявний спеціально облаштований майданчик для сміттєзбірників; огорожа території навчального закладу – металевий паркан.

Стан прилеглої території задовільний, її площа – 19540 кв.м. Кількість насаджених дерев 98, в тому числі фруктових дерев 14, кущів 300; спортмайданчик та його споруди – стадіон, баскетбольний майданчик, волейбольний майданчик, мініфутбольне поле.

Для початкової школи виділено окремий блок, де розташовані класи, комп’ютерні кабінети для занять з інформатики та гурткової роботи, окремі туалетні кімнати для дівчат і хлопців, окремий вхід. Це дає можливість учням швидше адаптуватись до умов школи та почувати себе затишно у стінах закладу.

Для учнів гімназії працює 4 комп’ютерних класи, 2 спортивних зали, 2 хореографічні зали, кабінети психолога, логопеда, бібліотека, актовий зал, конференц-зал.

У гімназії працює їдальня на 290 посадкових місць, буфет, медичний, маніпуляційний та стоматологічний кабінети. Гімназія забезпечується питною водою в кулерах, які розташовані в кожному кабінеті, та питними фонтанчиками, які розташовані в коридорах І поверху.

Заклад повністю забезпечений меблями, які відповідають санітарно-гігієнічним вимогам.

Тип освітлення приміщень –загальний, люмінесцентний. У 2017 році встановлено LED- лампи в коридорах і кабінетах гімназії.

Встановлено протипожежне обладнання; наявні водопостачання, електропостачання, каналізація, вентиляція (стан задовільний); на охоронному пункті є тривожна кнопка.


Матеріально-технічна база включає в себе:

Назва Кількість
Серверна система 1
Проектори мультимедійні51
Дошки інтерактивні 40
Інтерактивна підлога 1
Екрани 14
Комп'ютери 53
Ноутбуки
85
БФП59
Синтезатор «Ямаха» 1
Телевізори плазмові 33
Музичний центр 18
Радіовузол 1