Позаурочний час

Позаурочний час

      Виховання через діяльність є невід’ємною складовою освітнього процесу. Здобуття соціального досвіду відбувається під час спеціально організованої діяльності, яка відповідає потребам, інтересам й можливостям учнів, є для них значущою й цікавою, спонукає до розвитку й удосконалення природних здібностей. Учні початкової школи Скандинавської гімназії беруть участь у щотижневих тематичних заходах, присвячених порам року, правилам дорожнього руху, міжнародним та українським святам, а всі результати проведення оприлюднюються на сайті гімназії.

«Посвята в першокласники»

      Традиційне свято початкової школи, яке завершує  чверть навчального року.  Першокласники, які вже адаптувалися до шкільних умов, згуртувалися в дружні колективи, полюбили своїх вчителів,  долучаються до великої гімназійної родини.


 

ТЕМАТИЧНІ ЗАХОДИ

 

      Учителі та учні початкової школи організовують різноманітні виховні заходи (свята, інформаційні хвилинки, презентації, виставки малюнків та саморобок тощо.)  на певну тематику, серед яких:

·         «Фестиваль початкової школи»;

·         «Бережи життя та здоровя»;

·         «Тиждень дитячої книги»;

·         «Увага! Діти на дорозі!»;

·         «Тиждень української писемності та мови»;

·         «Зимові традиції»;

·         «Скандиманія»;

·         «Свято гарбуза»;

·         «Свято вишиванки» тощо.

 

 

«Увага! Діти на дорозі!»

 

      Обовязковий щорічний захід спрямований на отримання та закріплення знань школярів з правил дорожнього руху пішоходів та безпечної поведінки на вулиці.
Тиждень дитячої книги

      Тиждень книги (квітень) у Скандинавській гімназії приурочений до дня народження Ганса Крістіана Андерсена і включає в себе конкурс буктрейлерів, флеш-моби, конкурс лепбуків і виставку малюків улюблених художніх персонажів творів тощо.«Новорічна казка» 

       Готуючись до канікул та святкових днів, учні початкової школи створюють для всіх новорічний настрій: майструють новорічні прикраси і саморобки, влаштовують виставки та концерти, на яких можна потрапити у різноманітні новорічні пригоди.Фестиваль початкової школи

      Протягом місяця школярі організовують та беруть участь у різноманітних інтелектуальних, навчальних ,творчих та спортивних заходах.