Всеукраїнський урок медіаграмотності

      18 лютого всі школи України беруть участь у заходах із забезпечення медіаграмотності серед трудових колективів та здобувачів освіти з питань протидії  гібридним загрозам та інформаційно-пропагандистському впливу. Скандинавська гімназія також проводила всеукраїнський урок із медіаграмотності. Ця ініціатива – частина невідкладних заходів з консолідації українського суспільства, що були затверджені Указом Президента від 14 лютого.
      Всеукраїнський урок із медіаграмотності проводиться 18 лютого на державному рівні вперше. Його організовує Національний проєкт з медіаграмотності  «Фільтр» Міністерства культури та інформаційної політики спільно з Міністерством освіти та науки України.
      Медіаграмотність – це превентивна зброя проти дезінформації і життєва необхідна навичка, яку потрібно розвивати змалку. Урок з медіаграмотності покликаний привернути увагу молодого покоління до розвитку критичного мислення. Разом з учителями школярі проговорили  способи розпізнавання фейків, види маніпуляцій в мережі та розглянули  процеси створення новин. До гімназії також завітали журналісти, які висвітлювали цю подію у своїх сюжетах.