Випуск 11-х класів

      20 червня для ліцею видався особливий день — день прощання з дитинством, день підбиття підсумків і водночас день нових початків для наших  11 класів. Цей випуск — особливий, бо учні пройшли шлях, який не випадав на долю багатьох поколінь школярів. Чотири роки війни стали частиною їхнього шкільного життя, бо навчалися під звуки сирен, спускалися в укриття, переживали тривоги та відключення світла. Були дні, коли здавалося, що обставини сильніші за мрії, але вони довели протилежне.

      Попри всі випробування, жили повним життям: старанно готувалися до іспитів, перемагали в конкурсах і олімпіадах, створювали проєкти, співали, танцювали, займалися спортом, брали участь у ліцейних святах і благодійних акціях. Вони сміялися, дружили, закохувалися, підтримували одне одного та вчилися цінувати кожну мить. Шкільні роки навчили їх не лише математики, мов чи історії. Вони навчили дітей мужності, витримки, відповідальності та людяності. Вони стали поколінням, яке вміє мріяти навіть тоді, коли навколо звучать сирени

      Дорогі випускники, несіть у світ світло своїх сердець, любов до України, віру в добро і в себе. Нехай поруч будуть люди, які підтримують, надихають і допомагають ставати кращими. Не бійтеся обирати власний шлях, помилятися, починати спочатку і сміливо йти вперед.

      Дякуємо  вам за роки, проведені разом: за ваші усмішки, перемоги, вашу небайдужість і силу. Скандинавський ліцей завжди буде вашим домом, місцем, де вас люблять, пам’ятають і чекають.🥰

      У добру путь, дорогі випускники! Нехай здійснюються ваші мрії, а серце завжди пам’ятає рідний ліцей.❤️