#МоваНаЧасі
Рідна, прадавня, розмаїта, дзвінкоголоса, мелодійна - це українська мова! 21 лютого з нагоди Міжнародного дня рідної мови у Скандинавській гімназії проведені цікаві, яскраві заходи. Розпочався день радіогазетою"Серце нації б'ється у слові".
Учні 5-11 класів узяли участь у флешмобі "Мова - це важливо!" Учнівським самоврядуванням було проведено соціологічне мовне опитування "Українська у моєму житті". А в бібліотеці можна було ознайомитись із книжковою виставкою"Там, де живе рідна мова, живе український народ!"
Протягом дня усі охочі мали можливість зробити світлини біля фотозони"Українська - це моя мова!"
Бережімо, збагачуймо, спілкуймося рідною мовою! Бо це важливо, сучасно і стильно!
![](/images/glavnaya-2019-2020/mmovanachasi/1.jpg)
![](/images/glavnaya-2019-2020/mmovanachasi/2.jpg)
![](/images/glavnaya-2019-2020/mmovanachasi/3.jpg)
![](/images/glavnaya-2019-2020/mmovanachasi/4.jpg)