Тиждень біології та географії
З 6 листопада кафедра природничо-математичних наук розпочала свій фестиваль тижнем біології та географії. Розпочався він, за традицією, інформаційною радіогазетою. Протягом дня відбулися конкурси «В країні пальм і пірамід» (6, 8 класи), серія ігор «Найрозумніший біолог» (9-11 класи), марафон «Країни, якими ми подорожували».
Для молодших школярів проводилися екскурсії до кабінету біології «Знайомство з живою природою», а для старших учнів урок-подорож «Екологічні проблеми та охорона природи в Африці» (7 класи); захист проектів з генетики та біотехнології (11 класи); круглий стіл «Проблеми трудових ресурсів та безробіття» (10 класи); презентації «Мандрівки на канікулах» (4 класи).
Фінальним акордом тижня став географічно-біологічний квест. Учні 6-7 класів розвивали на практиці навички орієнтування на місцевості, роботи з масштабом та картами та розпізнавання об’єктів живої природи. Учасники продемонстрували вміння працювати в командах, оперативно вирішувати поставлені завдання.
Маршрут кожної команди проходив через 5 станцій, зокрема:
1. «Орієнтувальна»
2. «Картографічна»
3. «Географічне пізнання Землі»
4. «Ботанічна»
5. «Зоологічна»
Організаторами роботи станцій стали старшокласники-волонтери Попович Олеся, Зуй Олена, Ріміханови Анна і Катерина, Мележик Наталя, Гребеніжко Ніла, Шурута Катерина, Юта Олександра, Павлюк Софія, Кляхін Кирило, Кузьмич Микита, Осипенко Дар’я, Кліменчук Аліна, Сапожнік Софія.
Квест завершився пошуками солодких скарбів, які підготували батьки учнів.
![](/images/golovna_2017-2018/10_11_tijden-geografiyi/tijd.-georgaf_2.jpg)
![](/images/golovna_2017-2018/10_11_tijden-geografiyi/tijd.-georgaf_3.jpg)
![](/images/golovna_2017-2018/10_11_tijden-geografiyi/tijd.-georgaf_4.jpg)
![](/images/golovna_2017-2018/10_11_tijden-geografiyi/tijd.-georgaf_5.jpg)
![](/images/golovna_2017-2018/10_11_tijden-geografiyi/tijd.-georgaf_6.jpg)
![](/images/golovna_2017-2018/10_11_tijden-geografiyi/tijd.-georgaf_7.jpg)
Для молодших школярів проводилися екскурсії до кабінету біології «Знайомство з живою природою», а для старших учнів урок-подорож «Екологічні проблеми та охорона природи в Африці» (7 класи); захист проектів з генетики та біотехнології (11 класи); круглий стіл «Проблеми трудових ресурсів та безробіття» (10 класи); презентації «Мандрівки на канікулах» (4 класи).
Фінальним акордом тижня став географічно-біологічний квест. Учні 6-7 класів розвивали на практиці навички орієнтування на місцевості, роботи з масштабом та картами та розпізнавання об’єктів живої природи. Учасники продемонстрували вміння працювати в командах, оперативно вирішувати поставлені завдання.
Маршрут кожної команди проходив через 5 станцій, зокрема:
1. «Орієнтувальна»
2. «Картографічна»
3. «Географічне пізнання Землі»
4. «Ботанічна»
5. «Зоологічна»
Організаторами роботи станцій стали старшокласники-волонтери Попович Олеся, Зуй Олена, Ріміханови Анна і Катерина, Мележик Наталя, Гребеніжко Ніла, Шурута Катерина, Юта Олександра, Павлюк Софія, Кляхін Кирило, Кузьмич Микита, Осипенко Дар’я, Кліменчук Аліна, Сапожнік Софія.
Квест завершився пошуками солодких скарбів, які підготували батьки учнів.
![](/images/golovna_2017-2018/10_11_tijden-geografiyi/tijd.-georgaf_2.jpg)
![](/images/golovna_2017-2018/10_11_tijden-geografiyi/tijd.-georgaf_3.jpg)
![](/images/golovna_2017-2018/10_11_tijden-geografiyi/tijd.-georgaf_4.jpg)
![](/images/golovna_2017-2018/10_11_tijden-geografiyi/tijd.-georgaf_5.jpg)
![](/images/golovna_2017-2018/10_11_tijden-geografiyi/tijd.-georgaf_6.jpg)
![](/images/golovna_2017-2018/10_11_tijden-geografiyi/tijd.-georgaf_7.jpg)