Умови для здобуття освіти

Створення умов для обов’язкового здобуття початкової,
базової та повної загальної середньої освіти

З метою забезпечення умов для обов’язкового здобуття освіти створено матеріально-технічну базу, що дає кожному вчителю-предметнику мати окремий кабінет і обладнання в ньому, організовувати навчально-виховний процес у відповідності до санітарно-гігієнічних норм, вимог, правил безпеки та з метою запобігання травматизму та збереження життя та здоров’я дітей. У гімназії працює охоронна фірма "Безпека-сервіс" за кошти БО "Фонд "Сканді". Профспілковим комітетом складено графік чергування вчителів на поверхах під час перерв, щоденно чергує класний керівник з класом, в обов’язки яких входить підтримання порядку під час перерв, облік відсутніх учнів та тих, які запізнилися, ведеться сигнальна книга відсутніх.

Скандинавська гімназія Скандинавська гімназія, навчальний заклад в Києві

Для початкової школи виділено окремий блок, де розташовані класи, комп’ютерний кабінет для занять з інформатики та гурткової роботи, кабінети груп подовженого дня, ігротека, окремі туалетні кімнати для дівчат і хлопців, окремий вхід. Це дає можливість учням швидше адаптуватися до умов школи та почувати себе затишно у стінах закладу.

Для учнів 5-11 класів працює 3 комп’ютерних класи, 2 спортивні зали, тренажерний зал, кабінет психолога.

У гімназії працює їдальня, буфет, медичний, маніпуляційний та стоматологічний кабінети. Гімназія забезпечується питною водою "Ордана".

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 12.04.2002 р. № 646 "Про затвердження Інструкції з обліку дітей і підлітків шкільного віку", розпорядження голови Дарницької районної у м. Києві державної адміністрації "Про порядок обліку дітей дошкільного та шкільного віку", з метою своєчасної і належної організації обліку дітей дошкільного та шкільного віку за гімназією закріплено певний мікрорайон.

Станом на 1 вересня 2010 року територія обслуговування Скандинавською гімназією:

  • вул. Гмирі № 2, 4, 5, 5-а, 6, 9-в, 11, 13,15, 15-а, 1/2, 1-а/4, 1-б/6, 3, 9,
    9-а, 9-б;
  • пр. Григоренка № 36, 36-а, 38, 38-а;
  • вул. Гришка № 8, 8-а, 8-б, 9, 10;
  • пр. Бажана № 10, 12, 14, 16;
  • вул. Є. Чавдар № 5, 7, 9.

У гімназії навчається 1367 учнів мікрорайону.

На уроці в початковій школі

На уроці в початковій школі

<< Назад