Гришко Анастасія Анатоліївна

      18 листопада 2022 року Гришко Анастасія Анатоліївна провела відкритий онлайн-урок математики на тему «Повторюємо числа 1-10». На занятті діти повторили та узагальнили матеріал вивченого розділу, виконуючи різноманітні завдання. Була задіяна велика кількість інтерактивних ресурсів, які зацікавлювали дітей та допомагали зробити урок насиченим і динамічним. Першокласники активно працювали, оперували математичними поняттями, виконували роботу усно та письмово у зошиті.


      05 грудня 2022 року Гришко А.А. провела відкритий онлайн-урок «Я досліджую світ» в 1-Д класі за темою «Повітря. Властивості повітря». На уроці діти вчились досліджувати повітря, ознайомились з поняттям «вітер». Завдання, підібрані вчителем, сприяли розвитку спостережливості, мислення та бажання піклуватись про навколишнє середовище. Учні були залучені до роботи: проводили досліди, брали участь в опитуваннях, шукали відповіді на запитання. 
      Даному уроку передував дослідницький тиждень, який мав на меті вчити дітей дізнаватись нове в процесі практичної діяльності.

Відео >>

Відео >>

      22 грудня 2022 року в 1-Д класі пройшов новорічно-різдвяний квест в дистанційному форматі. У першокласників була ціль прикрасити кімнату до зимових свят. Але зробити це було непросто, так як для того, аби отримати кожну прикрасу, потрібно було виконати певне завдання. Діти активно долали перешкоди: виконували мовні, математичні та природознавчі завдання, повторили правила безпечної поведінки на канікулах, і таки досягли поставленої мети. Після того, як кімната вдягла святкове вбрання, учні обмінялись побажаннями, привітали один одного із прийдешніми новорічно-різдвяними святами. Заняття сприяло створенню святкового настрою, допомогло узагальнити вивчений протягом семестру матеріал.