"Північне сяйво". Вікінги: початок шляху

"Північне сяйво". Вікінги: початок шляху

24 квітня в Скандинавській гімназії відбувся традиційний фестиваль скандинавських країн "Північне сяйво". До гімназії завітали посол Фінляндії Крістер Міккелссон, посол Королівства Данія Уффе Балслев, працівники посольств Швеції, Норвегії, представники органів державної влади, міжнародних організацій, фондів, скандинавських організацій та підприємств, що працюють в Україні, освітяни, засоби масової інформації.

Метою проведення заходу є презентація  навчального закладу, встановлення партнерських зв’язків, підтримка та мотивування учнів, що вивчають скандинавські мови.

Учні гімназії підготували чудову театралізовану виставу "Джерела скандинавської історії і культури. Вікінги: початок шляху". Протягом дійства глядачі поринули в далеку історію Скандинавського півострова, побачили національні танці, пісні, культурні традиції. У виставі взяли участь учні різних класів – від початкових до десятих. Проведення подібних свят – один із напрямків роботи Скандинавської гімназії, що популяризує навчальний заклад та підвищує авторитету столичної системи освіти.

<< Назад