Творчо-інтелектуальний турнір у початковій школі

Творчо-інтелектуальний турнір у початковій школі

З 14.02.11р. по 28.02.11р. у початковій школі Скандинавської гімназії відбувся творчо-інтелектуальний турнір для учнів 2-4-х класів, який є традиційним напрямком роботи з обдарованими дітьми. Метою заходу є розвиток творчих та інтелектуальних здібностей учнів шляхом залучення їх до конкурсів та олімпіад з навчальних предметів. У класах були проведені відбіркові тури конкурсів, під час яких визначено учасників шкільних турів.

Мала шкільна олімпіада «Математичний олімп» (15.02.11р.) була проведена серед учнів 3-4-х класів. 23 учні змагались за звання «Вправний математик». Нестандартні завдання різного ступеня складності дали змогу обдарованим дітям виявити свої здібності з математики і логіки.

У малій шкільній олімпіаді «Дивосвіт рідної мови» (16.02.11р.) звання «Кращий мовознавець» виборювали 21 учень. Конкурсні завдання дали змогу розкрити інтелектуальний і творчий потенціал учнів, заохотили до вивчення рідної мови.

У конкурсах «Творчої майстерні» з образотворчого мистецтва (17.02.11р.) та трудового навчання (18.02.11р.) на звання «Вправний майстер» та «Талановитий художник» діти виявили вміння створювати цікаві вироби з різних матеріалів та малювати.

«Конкурс з каліграфії»У «Конкурсі з каліграфії» (21.02.11р.) журі оцінювало оволодіння навичками каліграфічного письма, дотримання вимог єдиного орфографічного режиму, естетичне оформлення робіт. Учні 3-4-х класів змагалися у вправному письмі, виборювали звання «Король Каліграфії» та «Королева Каліграфії». «Свято Каліграфії». (24.02.11р.), яке проводилося у формі розважально-пізнавального свята-подорожі до Країни Зошитів в актовій залі гімназії, стало підсумком турніру з каліграфії. Переможців коронували титулами «Король Каліграфії» та «Королева Каліграфії».

У конкурсі творчих робіт з розвитку зв’язного мовлення «Буду я природі другом» учні мали змогу показати свої здібності при складанні віршів, прозових творів на вказану тему і при оформленні робіт.

Вчителі англійської мови (22.02.11р.) серед учнів 4-х класів проводили конкурс «Кращий знавець англійської мови». Захід мав на меті заохотити учнів до вивчення англійської мови, виявити обдарованих дітей. Результати олімпіади засвідчили, що учні мають ґрунтовні знання з предмету та мають бажання їх удосконалювати. 

У конкурсі читців «Співай, моя мово!» (23.02.11р.) учні 2-4-х класів у актовому залі гімназії в присутності учнів початкової школи та батьків демонстрували вміння виразно зі сцени декламувати поезії.

Турнір «Найрозумніший» (23.02.10, 25.02.10р.) для учнів 3-4 класів, який було проведено в кабінетах інформатики у формі цікавої інтелектуально-пізнавальної гри, дав можливість виявити інтелектуальні здібності учнів та рівень оволодіння комп’ютерною грамотою.

Переможці конкурсів були нагороджені грамотами.

переможці творчо-інтелектуального турніру

творчо-інтелектуальний турнір для учнів 2-4-х класів

конкурси «Творчої майстерні»

Переможці конкурсу

Творчо-інтелектуальний турнір

Переможці конкурсів нагороджені грамотами

<< Назад