ІV регіональна конференція "Модель ООН. Київ – 2009"

ІV регіональна конференція "Модель ООН. Київ – 2009"

24 березня команда Скандинавської гімназії взяла участь у четвертій регіональний конференції старшокласників "Модель ООН". Метою гри було формування у молодих  людей комунікативних, політичних, соціальних та лідерських компетентностей, підвищення обізнаності учнів із міжнародними проблемами шляхом залучення до роботи в конференції представників посольств, дипломатичних та міжнародних організацій.

Протягом конференції імітувались засідання різних органів системи ООН, де учасники виступали в ролі дипломатів, представляючи різні країни, і брали участь  в обговоренні  поточних питань, які стоять на прядку денному в ООН.

Перший день гри відбулось відкриття конференції. Виступали почесні гості, відбулося засідання Генеральної Асамблеї, проголошувались вступні промови послів країн від команд. Після цього учасники конференції працювали в комітетах і комісіях.

У другий день конференції робота проходила переважно у комітетах. Було прийнято проекти резолюції з багатьох питань. Потім відбулося пленарне засідання спеціальної конференції щодо подолання світової фінансово-економічної кризи. Кожен комітет презентував антикризовий пакет обраної держави. День завершився відеосесією щодо діяльності "Альфа" і різних проектів ООН.

Третій день підсумовував попередню діяльність учасників конференції. На засіданні Генеральної Асамблеї ООН розглядалися проекти резолюцій з усіх питань. Загальним голосуванням було прийнято 9 із 10 резолюцій. Наша команда була відзначена особливою нагородою: за активну участь у роботі цього проекту наша гімназія отримала  30-ти томну колекцію класиків 19 сторіччя. Також член нашої команди, що презентувала Єгипет, Рогозіна Олена, отримала спеціальну нагороду за найкращу промову англійською.

Дякуємо усім організаторам та учасникам конференції за чудову нагоду відчути себе лідерами!

Вітаємо учасників від Скандинавської гімназії за достойну та результативну роботу на конференції!


Збільшити

Збільшити

Збільшити

Збільшити

Збільшити

Збільшити

<< Назад