Участь у Найтсвудському турнірі

17 листопада у гімназії № 315 Дарницького району відбулося справжнє свято знавців англійської мови — Найтсвудський турнір. Захід пройшов за сприяння Управління освіти Дарницького району, Шотландського Найтсвудського освітнього фонду та Центру іноземних мов.

У цих змаганнях взяли участь учні 13-ти спеціалізованих навчальних закладів району, серед яких були і представники 10-х та 11-х класів Скандинавської гімназії. За команду 10-х класів виступали Зеленко Денис, Кузьма Мар'ян, Винявська Руслана і Берил Анастасія. 11-ті класи представляли Сова Євген, Пилєва Ганна і Дем’янчук Станіслав. Обидва тури змагань наших учнів супроводжували вчителі англійської мови Скандинавської гімназії Ворон А.В. та Осадча В.В. 

Варто зазначити, що участь у Найтсвудському турнірі стала для старшокласників цілком новим, повним вражень досвідом, оскільки конкурс проводився носієм англійської мови, представником Шотландського освітнього товариства паном Девідом Стоббсом за новими нетрадиційними правилами. Команди Скандинавської гімназії, на жаль, не отримали призових місць, але виступили дуже гідно, набрали велику кількість балів та отримали сертифікати.

Для наших гімназистів це був перший досвід участі у подібних мовних конкурсах, але ми сподіваємося, що Найтсвудський турнір стане щорічною доброю традицією у Дарницькому районі нашого міста.

Участь у Найтсвудському турнірі

Скандинавська гімназія