Науково-методичний семінар

16 лютого в Скандинавській гімназії відбувся науково-методичний семінар для заступників директорів з навчально-виховної роботи району : «Новий зміст початкового навчання: організація впровадження». Захід проведений у рамках співпраці з Лабораторією початкової освіти Інституту педагогіки НАПН України.

У семінарі взяли участь науковці  Онопрієнко О.В., завідувач лабораторії початкової освіти Інституту педагогіки НАПН України, кандидат пед.наук, Листопад Н.П., науковий співробітник Інституту педагогіки НАПН України, методист РНМЦ Сухаревська О.О., заступники директорів у початкових класах ЗНЗ району.
 
На семінарі були висвітлені та опрацьовані питання впровадження Державного стандарту початкової загальної освіти та науково-методичні основи компетентнісного підходу в навчанні молодших школярів. Вчителі початкових класів гімназії Вороніна І.А. і Мельник І.А. поділилися досвідом роботи з  викладання курсу «Моя щаслива планета» і апробації підручника математики.

Науково-методичний семінар

Науково-методичний семінар в Скандинавській гімназії

семінар для заступників директорів з навчально-виховної роботи району

Впровадження Державного стандарту початкової загальної освіти та науково-методичні основи компетентнісного підходу в навчанні молодших школярів

Науково-методичний семінар в Скандинавській гімназії

Науково-методичний семінар

<< Назад