Моя щаслива планета

У розкладі  позакласної роботи в учнів 4-А класу (вчитель Вороніна Ірина Анатоліївна) уже другий рік відбуваються «Уроки для стійкого розвитку. Моя щаслива планета». Курс дуже подобається учням, і не тільки тому, що при його вивченні розглядаються важливі екологічні проблеми, а й через те, що він дає можливість зробити практичний крок до зміни свого способу життя, піклуючись про проблеми людства, викликає у дитини потребу діяти, спонукати її до самостійних досліджень.

Наша планета велика, але через постійне зростання чисельності населення та його потреб можливості Землі стають дедалі обмеженішими. Вичерпуються ресурси, завдяки яким може існувати людство. Саме ці проблеми 24 квітня 2012р. вирішувались на черговій четвертій Міжнародній  науково-практичні конференції «Освіта для сталого розвитку в Україні: досягнення та перспективи» у Київському Будинку вчителя  за участю генерального секретаря Міжнародної організації Global Action Plan М.Мелманн. Засідання було присвячене питанням аналізу актуального стану освіти для сталого розвитку в Україні, практиці викладання відповідних навчальних курсів, перспективам її подальшого впровадження в практику навчальних закладів, підсумкам трирічної реалізації проекту «Освіта для сталого розвитку в дії».
Учні 4-А класу Скандинавської гімназії були учасниками конференції. Вони представили свій інформаційний листок «Важливість води. Скорочення її витрат». Діти із занепокоєнням розповідали про стан води на Планеті, закликали учасників конференції берегти воду. За активну участь в проекті діти отримали екоторби і головне – задоволення від того, що вони привернули увагу громади до екологічних проблем людства. 

У поточному 2011-2012 навчальному році до проекту «Освіта для стійкого розвитку» долучились також учні 3-Є класу (вчитель Третяк Людмила Миколаївна).

«Уроки для стійкого розвитку. Моя щаслива планета»

«Уроки для стійкого розвитку. Моя щаслива планета»

«Уроки для стійкого розвитку. Моя щаслива планета»

<< Назад