Ми всі – одна сім’я, єдина ми родина

Започаткована в минулому році традиція родинного творчого фестивалю 27 квітня зібрала не лише в залі, а й на сцені активних, талановитих, небайдужих до мистецтва представників різних поколінь шкільної родини учнів 3-А класу. Казковим богатирям, ролі яких виконували татусі учениць  Ігор Свердлов, Володимир Ведмєдєв та Олександр Юрченко, довелося здійснити подорож із минулого в сьогодення, аби на власні очі переконатися, що їхніх нащадків очікує прекрасне майбутнє.

Шквалом овацій зустріли глядачі виступ сімейного дуету на електрогітарах мами Людмили Прокопів з донькою Діаною. Романс «Бабусине танго» у виконанні бабусі Андрія Шевченка – Галини Вікторівни та ніжний вальс, у полоні якого кружляли бабуся Тоні Косинської – Галина Володимирівна разом із онучкою, надовго полонили серця глядачів. На очах присутніх бриніли сльози розчулення, коли на екрані в цей час були фотографії молодих мам-бабусь-прадідусів, вміло змонтовані у відеоролики татом Діми Мічкіна – Олексієм.

Але справжньою Берегинею цінностей, традицій та мудрості (і не лише на сцені, а і в шкільному житті) для учнів є і залишається класна „мама” 3-А Сєркова Валентина Михайлівна. Саме завдяки її постійному пошуку нових форм виховання, розкриття здібностей своїх учнів та небайдужому серцю вдалося спланувати і вдало провести таке неординарне масштабне свято, котре запам”ятається і учасникам, і глядачам на все життя.

родинний творчий фестиваль

родинний творчий фестиваль

родинний творчий фестиваль

родинний творчий фестиваль

родинний творчий фестиваль

<< Назад