До свята Великої Перемоги

До свята Великої Перемоги

З нагоди святкування Дня Перемоги в гімназію були запрошені ветерани війни, які провели уроки для учнів п’ятих класів, розповідаючи про трагічні події війни і її вплив  на їхнє подальше життя. Гімназисти фотографувалися з гостями, розпитували і роздивлялися ордени  та медалі, які прикрашали груди ветеранів і, звісно, щиро поздоровили їх зі святом.

Учні початкових класів підготували літературну композицію до Дня перемоги, яку продемонстрували 8 травня в актовому залі гімназії.

Серед учнів середньої школи був проведений конкурс малюнку. Найкращі роботи виставлені у холі на першому поверсі гімназії.

9 травня гімназисти брали участь у районному заході з нагоди свята Перемоги. Біля парку Партизанської слави учні Скандинавської гімназії та інших шкіл району створили живий коридор, яким йшли ветерани, вітали їх квітами. Завершилось свято гала-концертом, де лунали військово-патріотичні пісні.

До свята Великої Перемоги

Ветерани війни в Скандинавській гімназії

Ветерани війни в Скандинавській гімназії

Літературна композиція до Дня Перемоги

Біля парку Партизанської слави учні Скандинавської гімназії та інших шкіл району створили живий коридор, яким йшли ветерани, вітали їх квітами

святкування Дня Перемоги

святкування Дня Перемоги 2012

<< Назад