Чергові досягнення

Вихованці Скандинавської гімназії завжди приносять перемогу у різноманітних конкурсах на різних етапах їх виконання. Наступною інтелектуальною зірочкою нашої школи стала учениця 3-В класу Савосто Катерина (вчитель Біляченко О.В.).

Катруся стала учасницею І (шкільного) туру  Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика. Серед 3-х класів зайняла І місце, після якого мала почесну місію брати участь у ІІ (районному) турі конкурсу, який відбувався у школі № 291, де також посіла почесне ІІІ місце. З допомогою своїх знань учениця Скандинавської гімназії перейшла на ІІІ (міський) етап, проведений у Київському університеті імені Бориса Грінченка.

Своєю перемогою на всіх етапах інтелектуальних змагань конкурсанти показують рівень знань як писемного, так і усного мовлення, володіння рідною мовою,  власні творчі здібності. 

Участь у мовознавчих конкурсах сприяє зацікавленню дітей до знання, поваги та любові до рідного слова.

Наші учні – наша надія!

Вихованці Скандинавської гімназії завжди приносять перемогу у всіляких конкурсах на різних етапах їх виконання. Наступною інтелектуальною зірочкою нашої школи стала Савосто Катерина.

<< Назад