Інсценізація норвезької казки
20 травня в 4-б класі відбувся незвичайний урок. До учнів завітала гостя, Ірена Хмельовська- популяризаторка історії, культури та гастрономії країн Скандинавії. Разом із гостею учні читали та інсценували норвезьку 🇳🇴 народну казку "Велика кішка з Довре". Панувала творча та дружня атмосфера, бо було дуже весело! Наприкінці зустрічі пані Ірена пригостила дітей смачним печивом, спеченим за традиційним норвезьким рецептом. Смакувало по-домашньому! Завжди раді зустрічати у себе наших чудових гостей!
![](/images/2023-2024/instsenizatsiya-norvezkoyi-kazki/1.jpg)
![](/images/2023-2024/instsenizatsiya-norvezkoyi-kazki/2.jpg)
![](/images/2023-2024/instsenizatsiya-norvezkoyi-kazki/3.jpg)