«Тиждень нескорених» триває

      У Дарниці триває тиждень «Нація нескорених: від козацтва до сьогодення», що вирізняється багатьма важливими заходами в освітніх закладах району. Так,  4 жовтня відбулась цікава зустріч п’ятикласників Скандинавської гімназії з представниками Дарницької рацонної в м.Києві державної адміністрації, військовими, рятувальниками, а також волонтерами БО «Фонд Суспільної Допомоги».
      Серед запрошених гостей були люди, які безпосередньо мають відношення до нескорених, які стали на захист нашої країни і чия важка самовіддана праця оберігає наше життя, а саме: Калашник Микола Володимирович, т. в.о. голови Дарницької ДРДА; Каменський Андрій, голова БО «Фонд Суспільної Допомоги», Воробйов Олександр, боєць, рятівник, інструктор тактичної медицини; Панарін Олександр, старший лейтенант, заступник командира батальйону, Савченко Сергій, оператор дрону.

      Захід розпочався презентацією про шлях українського захисника  від часу козацтва до сучасного воїна.
      Волонтери продемонстрували проєкти своєї діяльності. Діти мали  змогу попрактикуватися в накиданні маскувальної сітки на обʼєкт, отримали навички з тактичної медицини, використовуючи ноші, пошиті волонтерами, ознайомилися з деякими зразками гранатометів, які є на озброєнні в ЗСУ. Велике зацікавлення у школярів викликала робота оператора дронів.
     Хвилюючим був момент вручення подарунків дітям, чиї батьки боронять нашу країну, також всі учні отримали в подарунок прапор України.