Доброгорська Галина Вікторівна

     


      Доброгорська Галина Вікторівна – вчитель початкових класів, спеціаліст вищої категорії, вчитель-методист. Педагогічний стаж 37 років. У Скандинавській гімназії працюю 18 років.
      Педагогічне кредо - «Найкращий спосіб зробити дітей хорошими — це зробити їх щасливими» (Оскар Уайльд).
      Тема, якою колись захопилася, яку вивчаю, удосконалюю та впроваджую у навчанні – «Проєктна діяльність учнів початкових класів».
      В роботі вважаю головним забезпечення розвитку особистості кожної дитини, її творчого потенціалу. Стосунки  з дітьми будую на принципах співробітництва, співтворчості і пам’ятаю, що вчитель може допомогти дітям розвивати їхні здібності, бажання вчитися, стимулювати дітей на пошук цікавого, корисного та нового.
      Як класний керівник створюю сприятливі умови для формування особистості, допомагаю кожній  дитині знайти свій ключ до успіху. Прагну створити умови, у яких учні розкриватимуть свої здібності, творитимуть  своє життя, зростатимуть духовно, творчо, інтелектуально. 
      Прагну самокритично оцінювати свою діяльність, її результати, намагаюся швидко адаптуватися в умовах соціальних змін. І вірю, що успіх приходить лише до того, хто до нього наполегливо йде. 
      Тема, над якою я працюю,  відповідає тенденціям суспільного розвитку та соціального замовлення, допомагає досягти високої результативності, стимулює учнів до досягнення стійких позитивних результатів навчання, виховання і розвитку.

      23 лютого 2024 року  відбувся урок з української мови на тему : "Розрізняю пряме і переносне значення  дієслів", проведений вчителем – методистом вищої категорії Доброгорською Галиною Вікторівною.
      На уроці учні продовжили знайомство з дієсловами,  закріплювали практичні вміння  розпізнавати дієслова, які мають пряме і переносне значення, удосконалювали навички пошуку потрібної інформації.  Учні працювали у командах, виконували спільні завдання - шукали у віршах дієслова у переносному значенні.
      Урок був спрямований на досягнення мети та завдань, формуванню ключових компетентностей. Галина Вікторівна використовувала інноваційні  технології за методикою ТРВЗ, розробила та застосувала на уроці цікаві завдання, тренувальні вправи для командної роботи учнів. Діти також активно працювали у парах, виконували "перенесення" дієслів через "мовний місточок".



      2-Г клас 06 березня провів свято "Екватор". Ця подія присвячена половині навчання у початковій школі. Діти показали цікаву казку з елементами лялькового театру. Казка спрямована на мотивацію учнів до цікавого та корисного навчання, вчить робити добрі справи. Учні також виконали веселі танці, співали запальну пісню "Ми - чудові". Свято подарувало радість та чудовий настрій гостям та самим маленькім акторам.



      Тема моєї роботи - проєктна діяльність учнів початкових класів як стимул та мотивація до пізнання нового, пошуку інформації, вміння працювати самостійно та співпрацювати з іншими. Разом з учнями  ми підготували та здійснили захист двох великих проєктів: "Казкар дитинства" та "Моя улюблена книга".