Фестиваль природничо-математичних дисциплін
Учні старшої ланки вирішили розібратися в актуальних питаннях сьогодення: як коронавірус вплинув на екологію; чому цей період – можливість навчитися жити, не засмічуючи планету? Висновки та дослідження діти подали у вигляді карти «Статистика. Математика. Плюси та мінуси Covid-19» та фотовиставки «Неочікувані наслідки пандемії».
Науковці 6 - х класів на уроках біології мали змогу познайомитися з представниками одноклітинних організмів. Діти з цікавістю вдивлялися в мікроскоп та були вражені мікроскопічними розмірами організмів та особливостями процесів життєдіяльності.
Учні 9-х класів на уроках хімії, розглянувши складові та властивості звичайного мила, дійшли до висновку, що саме воно є суперзброєю проти вірусів.
Учні 8-х та 11-х працювали над виготовленням санітайзерів у домашніх умовах.
Цікавість, живий інтерес, викликала виставка математичних газет, 3-D плакатів, пов'язаних з COVID – 19, яку організували учні 5-В, 5-Д, 6-Б,6-Д, 10-Б, 10- В класів.
У 7-В класі відбулось справжнє математичне свято. Діти "пригощали" один одного цікавими ребусами, шарадами та іншими математичними «смаколиками».
Під час математичної вікторини учні 9-х класів демонстрували знання математики та сучасних технологій, працюючи в дружній команді.
Для учнів 8-х класів старшокласники провели ознайомчу бесіду про вірусні захворювання та різноманітність вірусів у природі, використовуючи матеріали загальношкільної виставки.
Силами учениць 10-А класу Бабік Катерини, Охримчук Ольги, Образцової Богдани та Тишини Анастасії були проведені цікаві та змістовні радіогазети "Віруси в природі та житті людини: знайомі незнайомці" та "Міфи та правда про COVID-19".
На уроках біології 10 -11 класи захищали проєкти "Віруси та неклітинні форми життя", "Вірусні хвороби людини: профілактика та лікування".
Готуючись до інтегрованого проєкту з геометрії та біології «Правильні многогранники в архітектурі вірусів», учні 10-х та 11-х класів дізналися, що деякі віруси мають форму тіл, які вивчають на уроках математики.
Під час конкурсу «Фізика Info» учні 7-10-х класів виготовляли макет листівки, яка інформувала про шляхи розповсюдження вірусів, зокрема вірусу Сovid-19. Макети листівок було надруковано та розповсюдженоїх серед учнів.
А під час літературного конкурсу «Фізика в українській поезії» учні переконались в тому, що наше життя неможливе без поезії.
Ось таким плідним виявився цей тиждень. Ми вітаємо нашу учнівську молодь і бажаємо нових успіхів та яскравих перемог!